Wątek dotyczący artykułu

Postępy w rehabilitacji Darcy'ego Warda

Od fatalnego w skutkach wypadku Darcy'ego Warda na torze w Zielonej Górze minęło już kilka miesięcy. Australijczyk niedawno wrócił z Wielkiej Brytanii do ojczyzny, gdzie kontynuuje rehabilitację.

przeczytaj cały artykuł

Time vel Netto

Taka wiadomość w zalewie info o wyczynach naszych rządzących to miód na moje serce . Darcy życzę Ci wytrwałości w pracy nad dochodzeniem do maksymalnej sprawności , powodzenia !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pitini79

a co masz do rządu????sprzątają po 8 latach nieudolności POwców swetru też tobie namieszał w głowie????nie mieszaj polityki z Darcym, zdrowia Darcy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|8)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gizbern in thorn

widzę że i tobie kaczyński i rydzyk zrobili z mózgu kisiel - sprzątają po PO . Uważaj żeby Ciebie nie sprzątneli jak zapomnisz oddac kartę do spowiedzi. Trzymaj się Darky

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|11)
blokuj
pitini79

kisiel to ty masz od dawna p(o)ewnie...prędzej się tobie dobiorą ja się nie boję.Jak na razie to peowcy stworzyli takich krętaczy prywatnych pracodawców co sprzątają co się da w majestacie p(o)rawa

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Anty Asfalt

Do rządu? Ty tych zagubionych w rzeczywistości ludzi z pisiu nazywasz rządem? Śmieje z nas się cały świat ale co tam, jest ok. Za te niecałe 4 lata już nie będzie po nich nic do sprzątania. Zobaczysz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|15)
blokuj
Time vel Netto

Gdzie ja mieszam politykę z Wardem !? Gdzie Ty widzisz rząd i prezydenta ????? Bo ja widzę tyko drony z opcją off/on mózg , sterowane przez Kaczyńskiego !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|10)
blokuj
Time vel Netto

Fakt nawet najprostszy dron jest bardziej złożony od tych kukiełek , nawet nie marionetki bo te są sterowane przez wiele sznurków a te kukiełki są na jednym sznureczku , taka smycz !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Kamil Kryszkiewicz

Polacy to na prawdę zadziwiający naród... Kiedy podnoszono wiek emerytalny - nie protestowali Kiedy ukradziono im dziesiątki milionów pod okiem władzy z Amber Gold - Nie protestowali Kiedy ukradziono im 150 miliardów z OFE - nie protestowali Kiedy usłyszeli na taśmach prawdę o swoim państwie - nie protestowali Kiedy ceny ropy na świecie spadły a władza wprowadziła nowy podatek paliwowy - nie protestowali !!!!!Protestują natomiast w obronie Trybunału Konstytucyjnego który nie stał w obronie obywateli kiedy rząd PO-PSL dokonywał tych absurdów."

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (32|5)
blokuj
sibi-gw

Akurat tam nigdy nie pracowałem. Mam tam tylko i aż przyjaciela, który się ożenił i został. Za to w latach 80 zapieprzałem na Bawarii.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Apator Fan-RSKZ

HAHAHAHAHHA w Toruniu od ręki dostałem pracę ,gdzie jestem w stanie wyciągnąć nawet pod 3 koła na rekę na miesiąc ( a to moja pierwsza poważna praca)ahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahha.To tacy jak Wy głównie głosują na Pis.Nieudacznicy,którzy czeka aż państwo da.Drożyzna?Przestań bredzić.Do Anglii za 100 zł polecisz jak dobrze pokombinujesz,ale drożyzna xDD.Ostatnio płaciłem 25 zł za bilet pociągiem z Torunia do Krakowa .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Time vel Netto

Odpowiedziałem koledze "pitini79" na jego post , bo zarzucił mi że Warda mieszam do polityki , zaprzeczyłem że tak nie jest . Ty , po za pozdrowieniami o żużlu nic nie piszesz , tym samym nie zamierzam się ustosunkowywać do problemów o które przytoczyłeś ,łaskawie zauważ że ten portal jest portalem sportowym .

| Odpowiedz
blokuj
Time vel Netto

Tak przychaczyłem , to prawda , ale mój post mówił tylko o tym , że poprawa stanu zdrowia Warda jest dla mnie milszą informacją niż doniesienia o działaniach obecnej władzy. Ja nawet nie napisałem ze ta polityka jest zła :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
sellex RSKŹ

Równie dobrze mogłeś w swym poście ująć temat maszerujących w obronie (wolnych mediów)....przecież ta polityka teź nie jest zła:)i było by o.k

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Time vel Netto

Odpuść , napisałem co napisałem , jednak mam świadomość że jesteśmy na portalu sportowym , który jest doskonałym azylem od polityki ! Tyle , koniec , kropka .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
ЦТ

Ewidentnie piłeś, bo z OFE to była zadyma i to konkretna. A co do Amber Gold... poszły pozwy przeciw dzieciatej z SW i Marcinkowi, ale... nic im nie zostało. Proste, ludzie dali się wyrolować sami.
Na taśmach... nihil novi każdy i tak wiedział jak jest :D A same podsłuchy były nielegalne :)

| Odpowiedz
blokuj
eddy

co nie zmienia faktu ze ma racje , bo OFE to ....zlodziejskie oblupienie wlasnego spoleczenstwa w ..majestacie prawa , tak samo jak zlodziejski jest TK , ktory to ...przyklepal! Gdzie wtedy byli ci "obroncy" ..demokracji" ? Pytam sie gdzie...kuuzwa ...byli!!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Komentarz usunięty
ława

w tym momencie to raczej ty mieszasz politykę ze sportem. ty lepiej módl sie aby twoi ulubieni "sprzątajacy" nie zmietli której nocy i ciebie do rynsztoka!
pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Apator Fan-RSKZ

HHAHAHAHAH sprzątają hahahahahahahahahahahaahahahahahahhahaha.Masz papkę z mózgu,pisowska propaganda Cię przerobiła .Ten swetru bije na łeb pisowskich pachołków,a za 4 lata zdmuchnie notariusza Pis-u z pałacu prezydenckiego!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.