Wątek dotyczący artykułu

Damian Gapiński: Nie potrzebujemy Leona, tylko czasu (komentarz)

Reprezentacja polskich siatkarzy dzięki występowi w Berlinie zachowała szanse na awans do Igrzysk Olimpijskich. Na odrodzenie siatkówki w reprezentacyjnym wydaniu potrzeba jednak czasu.

przeczytaj cały artykuł

jurek1968

Panie Damiani Tak Leon jak i ja (mieszkam w USA) nie jestesmy polakami gorszego sortu. I nie uwazam ze Leon zasluguje na takie traktowanie. On robi wszystko aby byc polakiem i grac dla naszej reprezentacji. I uwazam ze jedynym czynnikiem o tym kto bedzie w niej gral powinien byc czynnik sportowy. Czy mozna gorzej traktowac kogos kto ucieka ze swojego kraju bo jest tam szykanowany. On ma bardzo dobre intencje i powinno to byc dla nas zaszczytem ze wybral wlasnie Polske a nie np Niemcy, Francje lub Wlochy gdzie juz dawno by gral w reprezentacji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Damian Gapiński

Ale ja nie napisałem, że to człowiek gorszego sortu. Patrzę na jego grę w kadrze w szerszym kontekście. I dlatego uważam, że nasza kadra i tak będzie grała na wysokim poziomie nawet bez niego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.