Wątek dotyczący artykułu

Damian Gapiński: Nie potrzebujemy Leona, tylko czasu (komentarz)

Reprezentacja polskich siatkarzy dzięki występowi w Berlinie zachowała szanse na awans do Igrzysk Olimpijskich. Na odrodzenie siatkówki w reprezentacyjnym wydaniu potrzeba jednak czasu.

przeczytaj cały artykuł

siber

Panie Gapiński, niektóre pańskie artykuły wprawiają ludzi ( nie tylko mnie) w osłupienie . Natomiast w pańskim określeniu " Dziennikarz grabarzem żużla?" coś jest. Pan jest orędownikiem działań takich osób jak panowie : Witkowski , Stępniewski, Cegielski . A z kim kojarzą się te osoby , kibice żużla wiedzą doskonale .
Dobre jedynie jest to ,że powoli zaczyna pan reagować na wpisy czytelników ,bo przedtem nigdy nie podejmował pan dyskusji z kibicami uważając ,że pana artykuły to tylko prawda ,nie podlegająca dyskusji .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Damian Gapiński

1. Na wpisy czytelników reaguję od dawna i z wieloma czytelnikami mającymi odmienne zdanie podejmowałem dyskusję pod warunkiem, że była ona kulturalna i merytoryczna.
2. Nie mogę być orędownikiem działań takich osób jak Krzysztof Cegielski, gdyż nie jest on osobą decyzyjną w polskim żużlu. A szkoda, bo to człowiek rozsądny i wiele jego pomysłów powinno zostać wdrożonych.
3. Czy jestem orędownikiem działań PZM? Wystarczy poczytać kilka moich ostatnich tekstów, w których wyraźnie te działania krytykuję. Widać zatem, że dokonałeś pochopnej oceny nie popartej faktami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
siber

Ale ja nie pisałem o PZM ,ja wymieniłem konkretne osoby które czynią zło polskiemu żużlu . Natomiast jeśli chodzi o pana krytykujące artykuły ,to dotyczyły one tylko krytyki GKSŻ i ich działaczy . Nigdzie nie dostrzegłem krytyki p. Witkowskiego i Stępniewskiego. Kibice wiedzą ,że największe bagno znajduje się w GKSŻ , ale Witkowski i Stęniewski wiele w nim nie ustępują a to "naczelni" tych działań.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Damian Gapiński

Piszę o władzach polskiego żużla. To pojęcie ogólne. GKSŻ jest organem jedynie opiniotwórczym. Decyzje podejmuje PZM. Więc krytykując GKSŻ za to, że podsunęła pomysł, krytykuję jednocześnie PZM za to, że ten pomysł zaakceptował.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.