Wątek dotyczący artykułu

Runęła koncepcja SBPC. Władze FIM wymusiły zmiany

Władze FIM wymusiły na firmie One Sport zmiany w cyklu Speedway Best Pairs Cup. Nie będzie już w nim drużyn narodowych. - Zostało to na nas wymuszone. Te zmiany zburzyły naszą koncepcję wymyśloną w 2013 roku - mówi Jan Konikiewicz.

przeczytaj cały artykuł

ZWYKŁY KIBIC 45

Nie sądzę żebym chciał oglądać zawody towarzyskie o przysłowiową "pietruszkę"... najwyższy poziom? Tych samych zawodników mamy każdej niedzieli w lidze w meczach o coś... te turnieje par miały sens dlatego, że rywalizacja toczyła się na poziomie reprezentacji i nazywana była nieoficjalnymi mistrzostwami świata par... a tak?... w każdym razie ja "wysiadam"... nie interesuje mnie towarzyska formuła rywalizacji między firmami... ale oczywiście jeśli komuś to odpowiada to nie potępiam i życzę miłych emocji... może dla części małolatów będą emocje bo będą przeżywać czy drużyna ich napoju energetycznego wygra czy nie...osobiście mam przesyt towarzyskich turniejów o nic...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ZWYKŁY KIBIC 45

słowo "zwykły" w mym nicku ma oznaczać, że nie jestem człowiekiem który się napina i nienawidzi kibiców innych drużyn... a na żużel różnej rangi zawodów chodzę od 35 lat... i uważam, że FIM zniszczył fajną inicjatywę bo będą turnieje o nic... to tyle wyjaśnienia... pozdrawiam...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (12|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.