Wątek dotyczący artykułu

Władysław Komarnicki: Remis lub wygrana w Lesznie będzie sukcesem Stali

Stal Gorzów w pierwszej kolejce zmierzy się na wyjeździe z Fogo Unią Leszno. - Od razu będzie pełna weryfikacja. Zobaczymy, jak kto przepracował zimę - twierdzi Władysław Komarnicki.

przeczytaj cały artykuł


makey

Władek szanse owszem macie ,bo tych przed meczem odbierać nie można nikomu,ale stwierdzenie ,że 80% -towa dyspozycja Gorzowian wystarczy do zwycięstwa lub remisu jest grubą przesadą ,albo zarozumialstwem.Uważam ,że nawet jak każdy z Gorzowian pojedzie na 120% swoich możliwości może nie starczyć do wygranej a nawet remisu.A co do juniorów owszem Bartek przewyższa naszych ,ale co do stwierdzenia ,że Cyfer jest zdecydowanie lepszy od naszych juniorów był bym bardzo ostrożny...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
CKM80

Uważam, że w tej chwili lepszy od Cyfera jest chociażby niedoceniany u was Kaczmarek, który śmigał na zapleczu aż miło. Z dobrym sprzętem będzie lepszy od Smektały. Dobrze, że Unia go tym razem nie oddaje na wypożyczenie. Nie zdziwiłbym się, gdyby Zmarzlika powiózł waleczny Kubera, serio ;-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.