Wątek dotyczący artykułu

Przemysław Termiński: Przestańmy płacić zawodnikom za bonusy

Zawodnicy są przeciwni płaceniu im 25 proc. stawki za punkt za trzecie miejsce w biegu, który zakończył się wynikiem 5:1 lub 1:5. - Przestańmy w takim razie płacić za bonusy, niech dzielą się pieniędzmi za pięć punktów - mówi Przemysław Termiński.

przeczytaj cały artykuł


Saddam

Zawodnikom płacić można nawet za to, że na mecz przyjadą i będą się uśmiechali. Płacić im można nawet za zapis w kontrakcie, że nie będą w trakcie sezonu grali w piłkę nożną, pili alkoholu, czyli chodzili do nocnych klubów. Jednakże, aby to robić trzeba mieć mózg panie prezesie, trzeba umieć negocjować w oparciu o swój budżet a nie dawać zawodnikom tyle, ile chcą, naobiecywać im złotych gór a potem płakać w mediach. Lub wyskakiwać z tak bzdurnymi pomysłami. Jeśli chwycił pan kalkulatorek i wyszło panu, że z bonusami, o których pan zapomniał, KST nie zmieści się w 10 milionach, to niestety pana problem i pana wina. Proszę nie obarczać reszty świata swoją niekompetencją.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BadAngel

"Jeśli chwycił pan kalkulatorek i wyszło panu, że z bonusami, o których pan zapomniał, KST nie zmieści się w 10 milionach, to niestety pana problem i pana wina. Proszę nie obarczać reszty świata swoją niekompetencją." Proponuję, żebyś zarobił choć 1/10 tego co On, a dopiero potem uczył go liczyć :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.