Wątek dotyczący artykułu

Przemysław Termiński: Przestańmy płacić zawodnikom za bonusy

Zawodnicy są przeciwni płaceniu im 25 proc. stawki za punkt za trzecie miejsce w biegu, który zakończył się wynikiem 5:1 lub 1:5. - Przestańmy w takim razie płacić za bonusy, niech dzielą się pieniędzmi za pięć punktów - mówi Przemysław Termiński.

przeczytaj cały artykuł

A.Blacki

Eeeej, no bez jajców... -_-
Serio....
Z tego co czytam (komy) to nikt nie załapał sensu wypowiedzi i intencji (chyba że ja sobie dodaję) aby "wychować" zawodników.
Przecież P.T. uznaje za słuszne płacenia mniej za 1pk przy wyniku 1:5 lub 5:1 bo ten ostatni kolega z drużyny nie dostaje nic, za to ziomek na 3 miejscu z urzędu ma 1pk. Zawodnicy są natomiast obrażeni tym pomysłem argumentując, że ten jeden punkt liczy się do wyniku. Skoro mocnym argumentem ma być "że liczy się tak samo do wyniku" (i dlatego płaćmy, BO SIĘ LICZY) - to Termiński chciał pokazać ich tok myślenia podając za argument - nie płaćmy natomiast za bonusy, bo one się nie liczą dla drużyny, albo --> jak ma być "sprawiedliwie" to przy wyniku 5:1 lub 1:5 Ci zawodnicy co przywieźli 5pk - niech się dzielą na pół - ale sam Termiński przyznał, że byłoby to niesprawiedliwe...
Nie chcę bronić Termińskiego, ale według mnie chciał tym sposobem pokazać tok myślenia i moc argumentu jaki mają zawodnicy, przeinaczając ich uwagi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pele stal

Witam musimy tez pamiętać że wyniki remisowe padają dość często i ten 1 punkcik ma tu wiele w tym temacie i w dwumeczu też ma wiele a co do bonusów tu mogę się zgodzić

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
A.Blacki

Witam również.
Nie neguję "wagi" tego jednego punkciku ;) też sie zgadzam, że jest ważny - tylko w tym przypadku, w tej "walce", w tym argumencie - jest słaby.
(w sensie, że 3 zawodnik ma go z urzędu, a kolega z tej samej drużyny na czwartej pozycji ma 0)
Jedyne z czym się mogę nie zgodzić, to to, że - tylko 25% "ceny za punkt", jak już to mogłoby być tak 35-40%

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.