Wątek dotyczący artykułu

Andrzej Twardowski: Zrobimy wszystko, by znaleźć się w finale

- Zrobimy wszystko, by znaleźć się w finale. Jestem przekonany, że wszystko to, co zależy od nas, wykonane będzie w sposób optymalny - mówi w rozmowie z WP SportoweFakty Andrzej Twardowski, prezes Energi Czarnych Słupsk.

przeczytaj cały artykuł

King James 6

Według mnie największe szanse na finał prócz Stelmetu ma Anwil, doszedł Chyliński który znacząco poprawia i tak dobrą Polską rotacje. Igor to dobry trener, który ma wiele do udowodnienia. Co do nowej hali w Słupsku to uważam, że to zły pomysł. Jako kibic AZS bardzo lubię waszą Gryfie , mino to, że wygrywamy tam raz na ruski rok. Stare hale mają swój urok, klimat którego nie da się przenieść do nowego obiektu. Ja z chęcią wróciłbym do naszego poczciwego "kurnika". Zwłaszcza na mecz derbowy z wami :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
tanaka

Jakiego znowu waszego kurnika ? Kurnik był , jest i będzie we Włocławku. Tak samo jak kopiowany okrzyk z Włocławka " let's go ANWIL let's go". Czy kluby kibiców nie potrafią tworzyć własnych oryginalnych okrzyków i nazewnictw ? Lepiej zrobić kopiuj, wklej i przerób niż ruszyć szare komórki do pracy ?

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
King James 6

Nie unoś się tak, na AZS chodzę od szczeniaka i już wtedy ludzie mówi na gawardie kurnik. Co do przyśpiewek się nie wypowiadam , bo w moim klubie nigdy nikt by nie krzyknął let's go AZS let's go. To chyba głowie kluby z 3miasta i Czarni.

| Odpowiedz
blokuj
tanaka

Kolego ja nie mam powodów się unosić. Stwierdziłem tylko suche fakty. Również zaczynałem przygodę z kibicowaniem od najmłodszych lat. Kiedyś dzieciaki wpuszczali za darmo aby przyciągać fanów i tworzyć rodzinne widowiska. Było mi dane oglądać i świętować wejście, jeszcze wtedy Provide do 1 ligii . Atmosfera w kurniku była elektryzująca i zawsze po meczu szumiało w uszach jak po koncercie rockowym. Pamiętam jako kilkunastoletni chłopak skakałem w młynie pośród tzn. łysych . Zawsze z kolegą wycinaliśmy po dwie reklamówki konfetti ze starych gazet. To były piękne czasy.. Także pozdrawiam i nie bierz nic do siebie tak serio.

| Odpowiedz
blokuj
ECSfan

Kurnikiem to można nazywać ogrom hal. I prawda jest taka, że Gwardia ma takie miano i każdy w Koszalinie tak nazywa tą hale. A co do okrzyku let's go no to bez głupiego pierdzielenia, historia takiej gadki jest z NBA i w sumie z ogółu tamtego sportu nie tylko jeśli mowa o kosz. I gadkę let's go się w zwyczaju dodaje do każdej ekipy i nikt nie jest wstanie przyznać jaka ekipa była pierwsza. Choć przyznam, że do drużyn innych niż anglojęzycznych nadaje to komiczne brzmienie. A Chylińskiego nikt nie chciał, bo w zwyczaju nie był wart swoich pieniędzy, po co przepłacać skoro Surmacz potrafi być sporo bardziej przydatny? Obecna kolejka to ładnie pokazuje. I jak wiadomo kasa nie gra a zawodnicy, jacy są sterowani przez trenera a tego Czarni mają lepszego i nie ważne kogo ściągniecie skoro Igor nie wyciągnie z nich tyle ile jest wstanie wyciągnąć Donaldas. Takie Wilki śpią na kasie a ich wyniki widzi każdy (moim zdaniem wymiana trenera by zmieniła ich los na bardzo pozytywny).

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.