Dyskusja

Artur Szpilka: Miałem kontuzję, nie mówiłem nikomu. A to jest boks. Jedna bomba i koniec

- Miałem kontuzję ręki, wiedzieli o niej nieliczni. Nie mówiłem nikomu, bo im mniej osób wie, tym lepiej. Nie jestem zwolennikiem spiskowych teorii. Trzeba to zoperować - zdradził w szpitalu po walce z Deontayem Wilderem Artur Szpilka. Nie zwalał jednak winy za porażkę na niesprawną lewą rękę. - Wierzyłem w tę wygraną, ale to jest jedna bomba i cała walka się kończy - dodał. W niedzielę Polak przegrał w Nowym Jorku walkę o mistrzostwo świata wagi ciężkiej federacji WBC w 9. rundzie przez ciężki nokaut. Żródło: Ringpolska.pl

obejrzyj wideo

ZD

Tak czytam te kanulje i wieżyć mi się nie chce że to polacy pisali ,jak można wstawiać takie komentarze na kogoś kto jako polak zostawia kupe zdrowia na ringu .Nie jeden z tych mondrali by spier...ał na sam widok takiego asfaltu .A propo nasz rząd sprzedaje to co ini wywalczą i nikt do dupy im się nie dobiera ,zanim napiszesz zastanów się i porównaj co ty osiągnołeś ,sory ale taka prawda.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
GW speedway

Dziecko, zanim coś napiszesz to idź najpierw do szkoły i proponuję zacząć od języka polskiego. Co do Artura to jest to kontrowersyjna postać, ale jednego nie można mu odmówić: ambicja, odwaga i wie chłopak czego chce, a te jego "wybryki" przed walką to jest nic innego jak nakręcanie "wojennej" atmosfery by ludzie ekscytowali się tym wydarzeniem jaką jest pojedynek w ringu. Myślę, że Artur jest dobrym człowiekiem i życzę mu wszystkiego najlepszego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sankt1910

Mam jedna prosbe. Zanim zaczniesz sie tutaj udzielac, proponuje by twoim przyjacielem stal sie slownik ortograficzny. Oczy bola!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.