Wątek dotyczący artykułu

Marcin Jędrzejewski: Utrzymanie jedynym celem

Marcin Jędrzejewski będzie w zbliżającym się sezonie najbardziej doświadczonym zawodnikiem Polonii Bydgoszcz. "Siopek" przyznał, że dla niego i jego kolegów najważniejsze będzie utrzymanie.

przeczytaj cały artykuł

gacek

Cwicz ,cwicz Marcin i oby z tego były efekty ..ja mimo sceptyzmu licze na niespodzianki jak w pamiętnym 2004 roku ,wtedy w składzie z Robackim i Fijałkowskim Polonia w ekstralidze otarła się prawie o miejsca medalowe choc przed sezonem nikt nie dawał jej szansy na wygranie jakiegokolwiek meczu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gacek

Jakie to grudziądzkie ..ciekawe jak to jest od 16 lat nie moc samemu awansowac klase wyżej i bedąc do niej wepchanym na siłe nie moc sie w niej utrzymac ..uzyskując srednią na wyjazdach 31 pkt ..buhhahahahhahhah..niech żyje Fiałkowski ,bo gdy go zabraknie to już nikt nie przepchnie Grudziądza do ekstraligi i wtedy znowu dwie dekady marzen o awansie ,sorry ale to musi frustrowac

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rysio-z-Klanu

Mogę Cię zapewnić,że Siopek na trenigach daje z siebie wszystko.Myślę,że Marcin zdaje sobie psrawę jak ważną role będzie odgrywała jego dyspozycja w zespole.
Mam nadzieję,że Siopas będzie dobrym duchem zespołu i powinien pełnić rolę kapitana drużyny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.