Dyskusja

Polska - Francja. Piotr Grabarczyk: Jak trener będzie chciał, to i na bramce stanę

We wtorek o godzinie 20:30 Polska zagra z broniącymi tytułu Francuzami w meczu kończącym rywalizację w grupie A w pierwszej fazie mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych. Stawką tego spotkania będzie nie tylko pierwsze miejsce w tabeli, ale i dwa punkty, które zostaną już przepisane na konto następnej fazy imprezy. - Musimy walczyć, to jest nasza siła. Decydować będą niuanse i dyspozycja dnia. Wierzymy, że będziemy w stanie nawiązać z nimi wyrównaną walkę. Jeśli trener będzie chciał, to stanę choćby na bramce, to jest moja robota - mówi przed tym meczem nasz obrotowy Piotr Grabarczyk.

obejrzyj wideo


Czarcik

Kim trzeba być aby pisać takie kretyńskie komentarze, tylko dlatego, że zawodnik kiedyś grał w Vive? Grabarczyk to podstawa naszej obrony i taka jest prawda - nie ma nikogo lepszego na tej pozycji obecnie w Polsce. A tu taki jeden z drugim mordę sobie nim wycierają bezkarnie - Maxiu jakbyś miał mu to w twarz powiedzieć to zfajdałbyś się prędzej niż słowo wydusił! Zastanów się trochę co piszesz i o kim!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Abaloo

Gwarantuję Ci że taka niska osobowość jak maxsiu nie miałaby cywilnej odwagi podpisać się pod choćby jednym bzdurnym komentarzem!.Heros pod przykrywką...Gnida.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Czarcik

Kpisz czy o drogę pytasz hejterze??? Ja w przeciwieństwie do ciebie umiem wyczuć intencję tego komentarza! A ujadasz to teraz ty - jak zwykle gdy zabiera głos ktoś z Kielc. Aha i zapomniałeś napisa że nie jesteś z Płocka...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.