Wątek dotyczący artykułu

Simon Schempp wygrał sprint w Anterselvie

Zwycięstwem Simona Schemppa zakończył się biathlonowy bieg sprinterski, który rozegrano we włoskiej Anterselvie. Oprócz Niemca na podium stanęli również Maksim Cwetkow i Tarjei Boe.

przeczytaj cały artykuł


waldzior

Bezbłędne strzelanie i gościu przybiega (tzn przychodzi, albo przyczłapuje jak to stwierdzili komentatorzy ) na 68 miejscu. Przecież to jest jasne że jadą sobie na wycieczkę za pieniądze podatników. Oczywiście cały sztab trenerów, masażystów itp też musi wycieczkować. Gdyby wczoraj którakolwiek z naszych Pań miała bezbłędne strzelanie to by była blisko podium. Ludzie to już nie jest wstyd, to jest ŻENADA!!!!!!!!!! I od kilku lat nasi Panowie nie mają ŻADNYCH wyników. Kończcie wstydu oszczędźcie. A zaoszczędzoną kasę wydajcie na jakieś dzieci z Domu Dziecka i ich wyślijcie na jakieś wczasy czy cokolwiek. Im się bardziej należy. Pływaczyk bez czasu - pewnie jeszcze biegnie :) Oby zdążył na niedzielną sztafetę (nasi mogą śmiało wystawić trójkę , i tak będą na przedostatniej zmianie zdublowani a czwarty niech wraca do kraju i zabierze się za jakąś robotę) .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.