Wątek dotyczący artykułu

Jacek Gollob: Ojciec jest głową od wszystkiego i jak zadecyduje, tak będzie

Jacek Gollob w zbliżającym się sezonie zadebiutuje na stanowisku trenera. Poprowadzi Polonię Bydgoszcz, przygotowującą się do startu w Nice PLŻ. - Na pewno dużo dawały mi metody mojego ojca, które sam chcę wprowadzać - powiedział.

przeczytaj cały artykuł

Rysio-z-Klanu

Ci którzy tak jadą po Gollobach a szczególnie Jacku niech najpierw sami spojrzą w lustro i zastanowią się czy są bez skazy i krystalicznie czyści
Ja osobiście nie wchodzę buciorami w czyjeś prywatne życie i nie interesuje mnie co dany człowiek robi po godzinach pracy
Życzę Jackowi nie mniejszych sukcesów w pracy trenerskiej niż tych jakich odnosił na żużlowych torach

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (15|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Rysio-z-Klanu

Taka mała różnica gdybyś zapomniał polega na tym iż zarówno Duzers jak i Sasza zostali złapani za stosowanie środków dopingujących podczas zawodów a Jacy nigdy za coś takiego w karierze nie złapali.
No ale czego spodziewać się po kibicu który nie rozróżnia podsawowych rzeczy a myślenie nie jest najsilniejszą stroną

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
SC

Dlugo sie zastanawialem kto sie kryje pod tym nickiem.I chyba juz wiem obecny trener od wyszkolenia czy M.S.:-))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.