Wątek dotyczący artykułu

Serena Williams: Mecz z Agnieszką wskaże mi miejsce, w jakim obecnie się znajduję

Serena Williams pokonała Marię Szarapową 6:4, 6:1 i awansowała do półfinału wielkoszlemowego Australian Open 2016. W czwartek na drodze utytułowanej Amerykanki stanie najlepsza polska tenisistka, Agnieszka Radwańska.

przeczytaj cały artykuł

żiżu

Mam nadzieję że Serena umożliwi Adze możliwość awansu do finału ;). Adze przydałby się puchar królowej Australii a Serena ma ich już 6 :D. Życzę Serenie bicia kolejnych rekordów ale niech się wstrzyma do następnego szlema :). Miło by było gdyby Aga na oczach całego świata ograła 1 rakietę świata :D.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

Bardzo miło i chciałabym zobaczyć banana na twarzy Agnieszki :))
Aga ma duże szanse, tylko bez nerwów a wygra :)
Miłego i słonecznego żiżu dla Pani Ziżowej również :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
żiżu

Co by nie było Aga ma prawo do zadowolenia, awans do najlepszej 4 to jest wielki wynik, ale apetyt rośnie w miarę wygrywania :). Dziękujemy Margotko i pozdrawiamy wzajemnie ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
margota

Tak masz rację, ten apetyt ;)
Staram się nie pompować, ale naprawdę widząc teraźniejszą grę Agnieszki, mam nieodparte wrażenie, że jest w stanie walczyć z Serenką i wygrać ..... na zimno :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
stary kibic

Rachunek jest prosty - żeby być najlepszą, trzeba z najlepszymi wygrywać. Żeby zdobywać trofea, trzeba wygrywać finały. Marzenia się spełniają, więc czemu nie teraz? Serena wydaje się nie do przejścia, ale też jest tylko człowiekiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
margota

Świetnie to ująłeś :))
Mam wrażenie, że cień szansy jest. Ktoś tu napisał słowa Górskiego : dopóki piłka w grze ............ i ja w to wierzę.
Raz na Hoppmanie Aga wygrała, może i tu zrobi to samo. Może to jest ten czas, gdzie ma największe możliwości tenisowe do wygrania (w tym sezonie)
Słonecznego życzę :))

| Odpowiedz
blokuj
omi

Serena jest jedyną z którą jak dobrze nie zagrasz to bez jej słabszego dnia nie wygrasz. W sumie najmniej "słabszej Sereny" potrzebuje Viki. A Aga jest w gronie tych dla których Amerykanka nie zagrała jeszcze wystarczająco słabo. Bo Perth wiadome. Patrząc co zrobiła z Marią,w półfinale musiałby wyjść na kort cień Sereny i utykający -_^

| Odpowiedz
blokuj
stary kibic

Oczywiście nie życzę jej tego utykania :), bardziej Agnieszce życzę sprytu i pomysłu na rozregulowanie tej maszyny do wygrywania. Sport nie byłby sportem bez niespodzianek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Sharapov

na forum pojawiają sie nieraz takie fajne posty, że Maria to totalna słabiaczka ze nie moze pokonac Sereny i wypominany jest jej bilans jakby była jakąs jedyną, która jej nie moze pokonac trochę to zabawne. Azarenka najlepiej z nich wszystkich umie grać z sereną i widac po serenie ze ma przed azarenką najwięcej w majtach bo azarenka jako jedyna jest w tym skuteczna i jak przegrywa to przegrywa zawsze po batalii i w 3 setach dawno nie przegrala z nią w dwoch ja chcoiaz nie pamiętam ubiegloroczne wszystkie spotkania w tym finał us open 2013 były totalnymi bataliami cios za cios a jeszcze ograła serenę w cincinati 2013 dlatego do azarenki mam za to szacun bo jest dzikuską na korcie ale tak trzeba

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
omi

Temu mocno licze na Viki:) Serena misie wydaje już zagrała najlepszy mecz. Z Agą będzie słabiej gdyż nie musi tak agresywnie. Bo kolejne zwycięstwa z twoją Cukierkową nie biorą sie z tego że Masza znowu gra średnio tylko z pełnej mobilizacji Amerykanki zdającej sobie sprawe że nie wygra na pół siły. Nom, do Viki ma największy respekt. Azarenka jedyna coś potrafi narzucać. Wiesz wracając do dziś , po Marii w sumie nigdy nie widać że sie załamuje ale tego co nie widać po zawsze bojowej postawie widać po spadku poziomu. Bo zaczęła mocno a potem serwis zaczął ją opuszczać gdy Serena rozpoczeła wywieranie większej presji. Z moją Belindą mogła 21 asów bo nie ten poziom returnowania i niestety nieporównywalny nacisk -_^

| Odpowiedz
blokuj
Sharapov

z tą Belindą to w ogóle jak nie ona 21 asów byłem w szoku ale to pokazało, że Maszka jest w dobrej formie. Dziwny koniec był i meczowa bo Masza trafiła w linie i ten czelendz i nieraz jest powtorka a nieraz nie to chyba zalezy od sędziego czy rywalka mogła odbić i tak mysle ze uznała ze Belinda mogla bo tam była ale mogli w sumie powtorzyc punkt

| Odpowiedz
blokuj
omi

Misie wydaje iż tyle asów to oczywiście dużo sukcesu w jej znakomitym dniu ale i niemniej Belinda grała średnio. Nie wiadomo czy aż tyle by było grając z lepiej returnującą. Ale to nieważne bo oczywiste że inaczej sie serwuje przeciwko Serenie :) Co do ostatniej piłki to mimo iż decyzja była na niekorzyść mojej Belindy to uczciwie przyznam że hmm tak interpretując sędzina nie popełniła rażącego błędu. Była to piłka do interpretacji i prawdopodobnie półowa przyznałaby punkt połowa nakazała powtórke szczególnie że to była meczowa więc choćby nie chcąc w taki sposób zakończyć pozostawiając przegranego ze zrozumiałymi prezentacjami. Ale Belinda mimo chwilowego żalu szybko sie pogodziła i sympatycznie pogratulowała Marii:)

| Odpowiedz
blokuj
Sharapov

No tak meczowa piłka a Belinda tam stała tylko no każda na jej miejscu wolałaby powtórke ale linia była jak nic. Belinda jest jeszcze młoda musi sie ograc zeby nie błyszczec sporadycznie a częsciej ale ten sezon i kolejne oby miala dobre sam ją lubie gra bardzo dobrze no i wygrała tytuł na trawie przeciwko Radwańskiej za co zaplusowała bardzo u mnie :D

| Odpowiedz
blokuj
omi

Haha, masz powód no -_^ Lub ją za to jaka jest a nie za pokonanie Agnieszki :P Ją na pewno jeszcze ogra:) W Tokio miała pecha że tam sie Iśka czuje najlepiej. Ale gdy sie spotkają gdzie indziej to już bez litości :D

| Odpowiedz
blokuj
Sharapov

a faktycznie grały w Tokio ze sobą no widzisz belinda miała bardzo udany sezon finały w ogole to wszędzie wysoko dochodziła przed us open gdzies tam na hardzie z halep tez chyba wygrala? nie no dobrze gra bardzo tylko wpatrzona w tą Hingis jak w obrazek i wydaje mi sie ze na korcie jest jej ciezko sie skupic bo Hingis patrzy i jak w WTA bedzie czesto korzystac z jej porad czy trenera to w szlemach bedzie jej cięzej pozniej ale ogolnie gra bardzo dobrze, mocno trzyma pilke w korcie jest ok z nią najlepsza z tych mlodych

| Odpowiedz
blokuj
omi

Belinda zaczeła dobrze od trawy. Na clayu marnie. Australijsko-amerykańskie z początku roku kiepsko. Sezon tak właściwie sie rozpoczął od trawy. Ale liste pokonanych ma imponującą i mam nadzieje że poprawi mączke bo w końcu mistrzyni Rolanda :) Troche sie niecierpliwi i nad tym musi pracować że gdy nie idzie to zwolnić i sie mocniej skupić niż brnąć w pośpiechu a to niestety robi :) Kondycja w sumie też wymaga polepszenia i no powiedzmy że ciu mniej na wadze -_^

| Odpowiedz
blokuj
Sharapov

ja jej nie lubiłem na początku bo jakieś 2 lata temu chyba oglądalem ją w Czarlstołn jak grała z Cepelovą i obie takie młode siksy i beczały płakały co piłke i łamaly się totalna parodia tenisa ale potem Belinca się ogarnęła juz nie byla taka dziecinna zeby beczec na korcie no i dorosła i teraz rywalizuje z najlepszymi na dobrym poziomie ;d

| Odpowiedz
blokuj
omi

Haha,wtedy z Cepelową mocno przeżywała po meczu ale to mnie utwierdzało jak bardzo jest ambitna. Bo inna może by sobie powiedziała że no cóż powoli przyjdzie czas i sie nie ma rozpaczać nad przegraną. Ale Beli przeżywała a wynik był dramatyczny no.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.