Wątek dotyczący artykułu

Czesław Czernicki: Daugavpils należy powiedzieć "do widzenia"

Czesław Czernicki uważa, że dopuszczenie do startów w polskich ligach żużlowych Lokomotivu Daugavpils przyniosło polskiemu żużlowi więcej szkody niż pożytku. - Czas skończyć z sentymentami - przekonuje.

przeczytaj cały artykuł


Zdzisław Klose

Nie wiem kto to Czesław Czernicki, ale nie zgadzam się z całością jego krytyki dotyczącej dopuszczenia klubu z Łotwy w rozgrywkach lig polskiego żużla. Być może koszty eskapady na Łotwę są dla polskich klubów duże (każdy klub na jeden mecz), niemniej trzeba powiedzieć, że Łotysze ponoszą większe koszty wielokrotnie wyprawiając się na rewanże do Polski. Jakoś na te koszty nie narzekają, więc zarzut finansowy wydaje się chybiony. Co do warunków dopuszczenia Łotyszy do rozgrywek, to zgadzam się z zarzutem spartaczenia przez władze PKŻ umowy i regulaminu warunkującymi ich udział oraz możliwość awansu. Pewnie nikt się nie spodziewał że jakiś zaściankowy klub z Łotwy może zostać mistrzem Polski. I tu istnieje problem, który przerodził się w KOMPROMITACJĘ władz polskiej ligi żużlowej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Cysio

Problemem nie był regulamin tylko brak chęci. Regulamin licencyjny na 2016 uchwalono na 1 dzień przed rewanżowym meczem finału PLŻ1.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.