Wątek dotyczący artykułu

Polska - Chorwacja. Josip Valcić. Historia człowieka, który wybił oko Karolowi Bieleckiemu

Pięć lat temu podczas meczu z Chorwacją Karol Bielecki stracił lewe oko. Jego kariera wisiała na włosku. Polak nie poddał się i na EHF Euro 2016 zachwyca świetną grą. Chorwat, który spowodował jego kontuzję, długo nie mógł wyjść z psychicznego dołka.

przeczytaj cały artykuł


T.

Jestem byłym zawodowym siatkarzem. Nie wierzę, że w jakiejkolwiek dyscyplinie zawodnik chce zrobić krzywdę przeciwnikowi, nawet w boksie czy sztukach walki. Takie sytuacje wynikają z rywalizacji, adrenaliny, chwili złości sportowej, ale nigdy celowo. Moją karierę zakończył kolega na treningu. Tak bywa - nie zrobił tego specjalnie.
Sportowa złość jest wskazana. Chęć rywalizacji - to oczywiste. Natomiast nigdy celowo. Sportowcy cenią siebie wzajemnie. I oby tak było zawsze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pojawiam sie i znikam

Niektórzy może nie robią tego umyślnie, ale bezmyślnie (Nicki Pedersen w żużlu) i efekt jest taki sam. W piłce ręcznej, nożnej, koszykówce, wszędzie gdzie jest bezpośredni kontakt z przeciwnikiem niestety taki wypadek może się zdarzyć, w dodatku nie wszędzie da się założyć ochraniacze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.