Wątek dotyczący artykułu

Piotr Pawlicki: Jestem bykiem z krwi i kości

Piotr Pawlicki nie kryje, że bardzo przeżywał ewentualność odejścia z Fogo Unii, gdyż czuje ogromną więź z Lesznem. Młodszy z braci wierzy, że w klubie z bykiem na plastronie obroni tytuł DMP. Wymarzony finał dla braci Pawlickich? Leszno - Gorzów.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
HDZapora

Jakie obrażanie. Toż to czysta prawda? Nie wiesz kto i w jakich okolicznościach Wasz klub założył?
Nazwanie mnie komuchem to jest obraźliwe , szczególnie przy moim nicku i zyciorysie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BadAngel

Rozumiem, że to miał być komplement dla klubu z Torunia? Takie były czasy i przepraszam, że klub z Torunia nie powstał w innych. A jak Cię ktoś obraża to obrażaj jego, albo go zablokuj a nie wal rykoszetem w co popadnie. Bo niestety dziś zniżyłeś się do poziomu dna i pół metra mułu, czyli dokładnie do kolego, którego tak elegancko dziś lajkujesz. Tyle ode mnie bo z taką komitywą i tak szkoda czasu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HDZapora

A dlaczego nie mam lajkować. Nic obraźliwego nie lajkuję. Może wstydzisz się np. Roty?
p.s. nikogo nie blokuję i nie mam zamiaru nikogo pod tym względem wyrózniac:D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Daro UL

Cywilizowany się znalazł. Przestań pić to tanie wino pod Toruniem. Kup w końcu bilet i idz na mecz a nie trwonisz kasę z pomocy społecznej. Gdyby Piter trafił do Sparty jakoś bym to przeżył. Gorzej gdyby był to Toruń tam chłopak by się całkiem zmarnował.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.