Wątek dotyczący artykułu

Sławomir Szmal: Życzyłbym sobie trenera z Polski

Michael Biegler zrezygnował z funkcji selekcjonera reprezentacji Polski. ZPRP rozpoczął poszukiwania następcy. - Ta decyzja przesądzi o przyszłości piłki ręcznej w Polsce - mówi bramkarz, Sławomir Szmal.

przeczytaj cały artykuł


Ursus.61

Syprzak grający każdą akcję w ataku, Michał Jurecki tylko z Białorusią nie grał praktycznie całego meczu, Bielecki ciągle na boisku czasami poza obroną, Krajewski i Daszek nie użyteczności ale mimo wszystko niemal zawsze po 60 min, Szyba ostatnie 3 mecze od początku do końca, Lijewski z kolei 3 pierwsze mecze a potem łącznie 5 minut może zagrał...
W takim razie trzeba podziękować Biegler owi... Glinski ogólnie raczej zle nie grał ale lepiej nie ryzykować i zajezdzac Jureckiego...
Teraz można mówić co by było gdyby był Jurkiewicz czyli prawdziwy lider a nie to co Michał Jurecki i zarazem niemal grający trener.
Mi ostatnia akcja meczu Polska - Hiszpania sprzed roku pokazała jaka jest myśl szkoleniowa Bieglera gdzie sami zawodnicy decydowali o zmianach a Biegler tylko się przyglądał. Na szczęscie już go nie będzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kazek Wojciechowicz

Nie ma w tobie ani wiedzy ani obiektywizmu. Na boisku graja zawodnicy a rola trenera to przygotowanie do gry przed a w czasie drobne korekty...jesli niezbedne. NIC nie mam do zarzucenia trenerowi a twoje insynuacje typu, ze sie tylko przygladal...a co mial wskoczyc na boisko i pokazac? No ludzie... jak by powiedzial L.Walesa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Hail

A widziałeś żeby ich przygotował przed meczem? Wchodzą na boisko, Chorwaci wysuwają obronę, oni nie wiedzą co robić. Wiec jak ich ten twój wychwalany Biegler przygotował? Oczywiste było, że tak zagrają. To raczej ty nie masz wiedzy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.