Dyskusja

FC Barcelona Atletico Madryt

FC Barcelona - Atletico Madryt
30 stycznia 2016, 16:00

2 : 1
relacja

Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
bati27

hm w necie generalnie dzieciom wolno wszystko.... grozic smiercią to nie wiem, ja bardziej o pociskach na matki pisałem.... poza tym w porządku nie będzie ja pisałem o reakcji do kogo to jest kierowane...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
charismatic enigma

Tak wolno, że ostatnio ktoś wziął sprawy w swoje ręce, zgłosił wpis szczeniaka do prokuratury, bo ten zagroził mu śmercią i gówniarz teraz stanie przed sądem. Może słyszałeś o tym. Media zrobiły z tego jednak "atak na wolność słowa", bo ten dzieciak wrzucił wcześniej na FB jakiś film z Dudą. O to chodziło w tej sytuacji. O groźby skierowane pod adresem innej osoby, a nie o filmik z Dudą.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bati27

jak mowilem, nie miałem na myśli gróźb bo te moim zdaniem zawsze należy traktować serio..... kiedyś na forum pewnej znanej gry poklocilo się 2 kolesiow.... nie znali swojego wieku ani kto gdzie mieszka.... jeden podal nawet adres żeby drugi przyjechal i się spróbują.... skonczylo się szpitalem dla jednego i wiezieniem dla drugiego.....

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
dragon0102

Naprawdę twoje dewiacje seksualne nikogo tu nie interesują, zgłoś sie do seksuologa i psychiatry po poradę. Dobrze radzę, pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Gaizka

Swoją drogą wiedzieliście, że gwałt to jedyna forma stosunku jaką uznają pluskwy. A do tego nie ma większego znaczenia czy to stosunek płcią przeciwną czy tą samą.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.