Wątek dotyczący artykułu

Pogoń Baltica Szczecin zdobyła Lublin! Druga porażka mistrza Polski

W spotkaniu 17. kolejki PGNiG Superligi Kobiet, mistrz Polski, MKS Selgros Lublin, musiał uznać wyższość Pogoni Baltica Szczecin.

przeczytaj cały artykuł

Marek Jacek Nowakowski

Chodzę na mecze jeszcze od czasów pierwszego Montexu od lat 90. ale tak słabo grającego zespołu lubelskiego jeszcze nie widziałem. Nigdy. I nie chodzi o to tylko, że gra się nie kleiła, bo każdy zespół może mieć swój zły dzień, ale ja nie widziałem u tych zawodniczek chęci do grania. Patrząc na grę naszych dziewczyn, myślałem sobie, że nie tylko Pogoń ale każda inna drużyna z ligi nie miała by kłopotów z pokonaniem naszego zespołu. Żal było na to patrzeć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Montana

P. Marku trudno się z p.nie zgodzić,pamiętam również stare czasy Montexu z Drużkowskim na ławce,różnie bywało zwłaszcza pod względem finansowym,zdarzały się też oczywiście słabsze mecze,ale zespół miał charakter!!! Był plan ,taktyka była dopracowana konkretnie pod przeciwnika,dziewczyny wiedziały co mają grać. Teraz jest masakra,gramy bez ładu i składu,mnożą się błędy, wszystko jest szarpane,tak naprawdę w tym sezonie nie zagraliśmy meczu na wysokim poziomie,baty w Europie,blamaż u siebie że Szwedkami w LM,i z Norweżkami w PZP.Gramy coraz gorzej. Na naszą słabiutką ligę jeszcze wystarcza,choć jest i z tym co raz gorzej,obniżyliśmy dramatycznie jakość naszej gry,kibice to widzą,co odbija się na frekwencji na trybunach.Ktoś powie że mieliśmy kontuzje,ale dla mnie nie jest to żadne wytłumaczenie.Ja jako wieloletni kibic Montexu tego nie kupuje!!! Potrzebne są po sezonie zmiany,i to przede wszystkim na ławce trenerskiej,bo przy całym szacunku dla naszych trenerek, są najsłabszym ogniwem tej drużyny!!! I nie powinno tego zaciemnić nawet kolejne MP w tej coraz słabszej naszej lidze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wielbuond

Chyba Dorki brakuje, co :)? Bo można być kozakiem i wojownikiem....ale jak się nie ma tego w serduchu dla klubu to inna sprawa :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Montana

To fakt Dora miała duży wpływ na zespół, nie mal tak samo jak kiedyś Wiola Luberecka . Brakuje obecnie w tym zespole liderki,która krzyknie,i weźmie ciężar gry na siebie w trudnych momentach.Ale to jest jeden z elementów układanki,a w tym momencie szwankuje niemal wszystko.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Wielbuond

ale to jeden z głównych punktów układanki...bo sam pamiętam, że jak nie szło, to Dorka, bezbarwna wcześniej, wchodziła i Łosiowi rzucała 8 bramek w ten sam prawy dolny róg ;) Parafrazując Wasze ulubione hasło "Kapitanem się jest, a nie bywa" :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.