Wątek dotyczący artykułu

Beata Szydło wygwizdana podczas dekoracji EHF Euro 2016

W niedzielę w Krakowie zakończyły się mistrzostwa Europy. Po tytuł sięgnęła reprezentacja Niemiec. Podczas dekoracji medalistów EHF Euro 2016 wygwizdana przez publiczność została premier Beata Szydło.

przeczytaj cały artykuł

Cygnus

Ludzie czego my wymagamy po niemieckim portalu? Obiektywizmu? Żarty! Antypolskie media nigdy nic nie przekażą pozytywnego dla Polaków. Gdy był prezydent Andrzej Duda na trybunach "obiektywny" "p"olsat pokazywał go zawsze, gdy piłkę mieli Serbowie. Oczywiście wtedy były sportowe gwizdy. Ale przekaz w świat poszedł: "Duda wygwizdany w Krakowie". Teraz "obiektywne" media polskojęzyczne przesyłają przekaz "Szydło wygwizdana". Ale ja jestem spokojny, o to co będą myśleli prawdziwi Polacy, ponieważ co raz więcej osób samodzielnie dochodzi do takich jak ja wniosków.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Baron zum Beispiel

a Polacy są prawdziwi i nieprawdziwi? Bo ja do tej pory byłem gorszego sortu gestapowskim denuncjatorem jeżdzacym na rowerze do warzywniaka w futrze. Teraz się okazuję, że nie jestem prawdziwym Polakiem :(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|8)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
siwca

W jednej kwestii masz rację. Z każdym dniem, z każdym kretyńskim pomysłem kaczyńskiego, szydło i całej reszty pisuarów, z każdym złamaniem prawa i konstytucji przez w/w przybywa Polaków żałujących, że zmarnowali swój głos na pisuarów. Wygwizdali ją Polacy, którzy nie godzą się na inwigilacje, czystki, obrażanie obywateli i na puszenie się rządzących programem 500+ który zrealizują z kieszeni obywateli. Mój bank już podniósł mi opłaty, a dziś w markecie za worek eko-groszku zapłaciłem więcej niż wczoraj. Już podnoszą ceny. Jak trzeba być ograniczonym żeby tego nie widzieć.

Polak gorszego sortu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|5)
blokuj
Cygnus

Oczywiście, że wszelkimi sposobami wrogowie ojczyzny będą zniechęcać Polaków do popierania aktualnego rządu. A to obniżą rating Polski, a to podniosą ceny żywności, a to podniosą opłaty w bankach, a to podadzą jakiś fałszywy sondażyk. Wszystko to nie musi się odbywać, ponieważ nie ma do tego przesłanek ekonomicznych, ale robią to ponieważ tu mają jeszcze jurysdykcje i robią to żeby tylko zniechęcić. Ale w tej chwili nasza ojczyzna się oczyszcza. Na Węgrzech protesty tamtego nazwę to "ich kodu" trwały około 9 miesięcy. Potem ustały, wygasły, wymarły, wyginęły... To samo będzie w naszym kraju.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|4)
blokuj
jaet

Myślę, że bardzo się mylisz odnosząc Węgry do Polski, w Warszawie powtórki Budapesztu nie będzie. Na dodatek, Orban to gracz europejskiego formatu, Kaczyński przy nim wygląda jak starosta powiatowy. Orban idąc na wojnę z UE, otworzył sobie wschód i relacje z Rosją. Kaczyński nie ma w Europie poza Orbanem nikogo, za poparcie Camerona trzeba by zapłacić przywilejami polskich emigrantów, a to byłoby dla PiSu zabójcze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Wolny Wydech

O matko! To straszne. Nie zdawałem sobie z tego sprawy. Poskarżysz się Rysiowi Petru? Czy może Kijowskiemu? Najlepiej Lisowi i Olejnik. Nie zapomnij o Żakowskim.
Zgłoś to Niemcom, powinni się zająć tym tematem na posiedzeniu parlamentu europejskiego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|7)
blokuj
Wolny Wydech

I Tobie też! Na marginesie, mimo że się z Tobą nie zgadzam w 100% to mam szacunek wobec Twojej osoby, który wyraża się tym, że zwracam się do Ciebie z wielkiej litery, czego Ty nie potrafisz.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
tomash148

Więc dobrze. Teraz do władzy dorwali się Twoi i powiedz co się zmieniło? Oczywiście oprócz tego, że wywalili ludzi PO i wstawili swoich? Czy tanie państwo to zatrudnianie dodatkowych 7 tys urzędników, których trzeba będzie zatrudnić, aby obsłużyć program 500 plus? A może chodzi Ci o to, że banki podwyższają opłaty, markety podnoszą ceny? A może chodzi o 20 mln dla rydzyka, co niestety się wydało i trzeba będzie teraz mu inną drogą te pieniądze oddać? Widzę, że raczej się nie da, bo mózg przeżarty masz propagandą w tym przypadku PiS (niektórzy mają przez PO), ale gdybyś się raz w życiu wysilił i stał się choć na moment człowiekiem obiektywnym, dojrzałbyś że nie wszystko jest takie piękne jak Ci się wydaje. Dla mnie PiS i PO to dokładnie to samo szambo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
Wolny Wydech

Pudło. Nie moi się dorwali do władzy. Gdyby moi byli u władzy nie tak by to wyglądało. Jak chcesz ze mną dyskutować, to nie dowalaj mi tu z PIS-em itp, tylko powiedz w czym co napisałem nie ma prawdy? Odnieś się do argumentów, a nie hasłami rzucasz jak prawdziwy ojciec dzieci z KOD-u. Więc nie chrzań mi tu o wysilaniu się i byciu obiektywnym. Wal w argumenty które podałem, albo zamilcz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
tomash148

Więc proszę bardzo. Gdzie została złamana konstytucja? A niewypełnienie orzeczeń trybunału nie jest jej łamaniem? O pensjach sędziów nie będę dyskutował, bo zarabiali za dużo za rządów SLD, PiS , PO i teraz nadal będą zarabiać za dużo, no ale grunt, że swoi. Mam Ci przypomnieć kto rozpoczął donoszenie na Polskę do PE? Właśnie, Panie i Panowie z PiS, więc na ich miejscu w ogóle takich argumentów bym nawet nie wyciągał. Obniżono rating i wszyscy za to płacimy. Z tego, czy innego powodu. Ja tam wolałbym jednak pieniądze, które muszę teraz przeznaczyć na podwyżki opłat bankowch i cen w marketach spożytkować inaczej, no ale szanuję zdanie tych, którzy jak Ty wolą inaczej...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty
tomash148

Widzisz, nie doczytasz, a komentujesz. Napisałem wyraźnie, że dla mnie PO to było szambo. No ale za tej władzy miało być inaczej!!! Tanie mieszkania, już nie 3 mln choć nie wiem czemu, 500 PLN na dziecko, z początku nawet na pierwsze, ale tu też się pozmieniało, tanie paliwo (jest dosyć tanie, ale to nie ich zasługa), super służba zdrowia itd itd. Zobaczymy za niespełna 4 lata, ale czy już teraz nie wydaje Ci się, że mijali się z prawdą, a ci którzy uwierzyli w mlekiem i miodem płynącą krainę pod rządami PiS mogą czuć się nieco zawiedzeni? Miało stanowczo nie być Macierewicza w rządzi, prezydent miał być sędzią, sprawiedliwym, bezstronnym, innym od komorka. I co jest?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Modafi

Haha znowu usunięto mój. Bo napisałem prawdę na temat PO ? Smieszne :)
Aha, to to co wymieniłeś ma być spełnione już w tej chwili, tak ? Po 3 miesiącach rządzenia ? Dobre ! To teraz cofnij się o te 8 lat wstecz i przypomnij co PO obiecało nam przy swoich obietnicach przedwyborczych !
I jeszcze jedno. Dobrze wiem, że nie są w stanie spełnic wszystkich swoich obietnic. Ale jesli spełnią chociaż połowę, to i tak będę zadowolony. Z mojej strony daję im te 4 lata. A po tym czasie wystawię ocenę. Ale wiem jedno... Jeśli będzie to ocena negatywna, to i tak w następnych wyborach na PO a tym bardziej na Nowoczesną nie zagłosuję. Ponieważ uważam, że ta partia to takie PO 2 lub PO BIS. Tyle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|6)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Bawarczyk

Po tym co przez ostatnie 2,5 miesiaca pokazal Pseudonaczelnik Panstwa ze swoja prezydencko-rzadowa druzyna, mozemy spodziewac sie wszystkiego !
Prezydent, Rzad wydaja sie oderwani od rzeczywistosci zyjac w innym swiecie.
Tam prawo nie obowiazuje, trwa jeszcze II wojna swiatowa, a Polska rozciaga sie od morza do morza.
Moze wlasnie te gwizdy z Krakowie obudza pana Dude i otworza oczy pani Szydlo?!
Oby tak sie stalo, gdyz inaczej za rok, moze dwa wszyscy obudzimy sie z przyslowiowa reka w nocniku.
P.S.
Jak sie pali, to trzeba biec po wode, a nie czekac i patrzec co sie stanie !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|4)
blokuj
Piotr Czaban

Bawarczyk, to Ty żyjesz w innym świecie, nie masz pojęcia co się dzieje dookoła ciebie, proponuje mnie TVNu i Wyborczej a więcej samodzielnego myślenia. Pan Prezydent Duda wraz z Panią Premier Szydło to inteligentni ludzie i prawdziwi Patrioci, nie martw się zrobią porządek w naszym niszczonym od wielu lat przez żydokumę kraju.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
HBL

Cudowny Pan Prezydent Duda zdarzył już 3 razy złamać konstytucję (której ponoć jest strażnikiem), a jego promotor pracy doktorskiej z konserwatywnego UJ powiedział że wstydzi się za niego. Zasługuje na Trybunał Stanu.A inteligencja Pani Szydło sprowadza się do bycia nakręconą marionetką Pana Prezesa.
Sam zacznij myśleć a nie kierować się fobiami i dać się kierować propagandzie PIS-s rodem z Gomułki PRL

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Wolny Wydech

A w którym miejscu ją złamał. Podaj tylko konkretne przykłady i prawne uzasadnienie. Jego promotor to dawny działacz partyjny. I nie chrzań o PRL-u bo nic z tego nie pamiętasz. Ja odczułem go na własnej skórze. Dosłownie, więc Twoje porównanie jest nietrafione.

| Odpowiedz
blokuj
Wolny Wydech

Złe i co z tego. Chcieliście demokracji? To ją macie!
Pamiętaj, ja nie jestem z PISu, ale na 100% przeciwko bandzie złodziei z PO i jej poczwarki nowoczesnej, oraz komuchów z KODu

| Odpowiedz
blokuj
Kamil21212121 - RSKŻ

Ja nie głosowałem na Petru, ale dziwi mnie to, że on i jego partia są tak atakowani na forach, przecież oni są raptem 3 miesiące w sejmie, i w tej partii są same nowe głównie młode twarze, po za tym księdza też nie najlepiej mówią,(oczywiście nie wszyscy) a to znak, że się boją, że może wygrać z PiS-em

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Kamil21212121 - RSKŻ

Jak był u mnie ksiądz na kolędzie to był temat polityki(ksiądz akurat w porządku) ale używał choćby słowa banksterzy, ale to zwolennik RM, ale przynajmniej starał się argumentować swoje poglądy :D

| Odpowiedz
blokuj
HBL

Wyobraź sobie że ja też. A działając w NZS widziałem to na własne oczy i odczułem na własnej skórze. Twój idol Pan Prezes o mentalności komunistyczno kacyka funduje nam PRL BIS. Wypisz wymaluj jot do joty !!
Gdzie Duda złamał konstytucję?! Bardzo proszę - nie zaprzysiągł 3 prawidłowo wybranych sędziów mimo że ma tako OBOWIĄZEK a nie dobrowolny przywilej i gdzie dodatkowo zobowiązał go swoim postawieniem TK. To czyste zaniedbanie i świadome niewypełnianie nałożonych przez ustawę zasadniczą obowiązki konstytucyjne. Prosisz - masz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Bawarczyk

Pozwol mnie na inny osad zaistnialej sytuacji.
Sam glosowalem kiedys na PO ale pod koniec ich rzadow 2014-15 bylem zniesmaczony ich butna i z zadartym nosem prowadzona polityka.
Pomyslalem - jezeli wladza odrywa sie od ludu, to nalezy podziekowac wladzy !
Tak sie tez stalo - Prezydenta Komorowskiego i Premiera Tuska mi nie zal, gdyz sami "zapracowali" na taki, a nie inny wynik wyborczy - podobno wszystko w zyciu wraca.
Na absolutna wiekszosc parlamentarna PiSu chyba nikt, lacznie z Prezesem, nie byl przygotowany. Ja rowniez nie.
Na poczatku (pomimo niecheci do Prawa i Sprawiedliwosci) wyobrazilem sobie jednak, .. a moze oni rzeczywiscie po 2 latach rzadzenia czegos dobrego sie nauczyli i zmienia moja ojczyzne w bardziej spawiedliwa i praworzadna.
Niestety, nic takiego sie nie stalo.
*
Duda i Szydlo, a w zasadzie Kaczynski mnie i wielu innych po prostu wystawili do wiatru. Ktos ujal to w slowa mowiac, iz PIS zbudowal wielki kamuflaz wyborczy.
I chyba tak bylo.
*
Po wyborach wyszlo szydlo z worka i jak mawial moj trener od wioslarstwa, wyuczonej techniki nie zmienia sie w trakcie zawodow. Inaczej mowiac charakteru tak na prawde nie da sie nigdy wyprzec. Skorpion musi ukasic, kot zlapac mysz a szczupak upolowac inna rybe.
*
I tak Prezes "puszcza harty afganskie ze smyczy" zatrudnia Macierewicza, Ziobro, Kaminskiego i zaczyna to na czym zakonczyl urzedowanie w 2007 roku.
Przejecie pelnej kontroli nad wszelkimi urzedami panstwa - od Prezydenta poczynajac na Prezesie Rady Ministrow konczac.
Ba, rozmontowuje istniejace prawo i zaczyna wiazac rece trzeciej wladzy, czyli sadom - mysle tu o Trybunale Konstytucyjnym.
*
Wymienia pracownikow w mediach publicznych na swoich ludzi i na ich czele usytuowuje usluznego Kurskiego.
*
No, to juz mamy dyktature w klasycznym slowa tego znaczeniu, a to dopiero poczatek dzialalnosci nowej wladzy, ktora dorwala sie wlasnie do koryta.
*
W tak krotkim czasie PiS osiaga slawe miedzynarodowa.
Cala Europa, ba nawet USA o nas mowia. Premier ma mozliwosc propagowac nasz piekny kraj w Strasburgu, chwalac sie nasza duma narodowa i uczynnoscia mowiac na przyklad o pomocy jej rzadu milonowi Ukraincow.
*
Czym sie to skonczy - nie mam pojecia, ale w najlepszym ukladzie odebraniem wladzy nastepnym "Opowiadaczom", ktorym wydaje sie, ze wszystko im wolno.
*
Ogolnie do wszystkich obecnych i przyszlych rzadzocych naszym pieknym krajem:
dajcie Polakom tylko dobre, sprawiedliwe prawo i nie wtracajcie sie we wszystkie aspekty zycia obywatela, bo nie taka wasza rola.
Badzcie straznikiem i egzekutorem solidarnosci spolecznej oraz porzadku i bezpieczenstwa kraju, a do gospodarki sie nie wtracajcie.
Wystarczy, ze stworzycie dobre ramy gospodarowania i sprawiedliwy, efektywnie prosty system podatkowy.
*
Na zakonczenie:
Pan Kaczynski (lacznie z panem Duda i pania Szydlo) nie jest wiekszym, czy mniejszym patriota ode mnie czy ciebie, a Polacy to taki narod jak kazdy inny.
*
Amen

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (13|6)
blokuj
kokojamboo

Moge co przypomnieć za co:1.Skok na Trybunał Konstytucyjny za który tak bardzo PO była krytykowana pis zrobił to samo wcześniej strasznie sie oburzając.2.Przez ostatnie 8lat cały czas pis krytykował rozbudowana armie urzędników i objecywał zmiane tego by po wyborach zafundowac nam 4 nowe ministerstwa(kolesie muszą gdzieś sie paść) oraz plany zatrudnienia 10 tys urzedników by rozdawac pieniądze podatników po 500zł na dziecko.3.macierewicz ministrem obrony gdzie przed wyborami były obietnice ze go w rządzie nie będzie.4.Skazany wyrokiem niezawisłego sądu kaminski który znowu otrzymał stanowisko na którym dopuścił sie przestempstw.5.Nocna zmiana ustawy o służbie cywilnej w której już mogą rzadzić członkowie partii(kolejne miejsce dla kolesi przy korytku.6 Zabieranie pieniędzy kulturze i teatrom by oddac je rydzykowi(jakos trzeba zapłacic za reklame w kompani wyborczej)7.Rekordowa dziura budzetowa uczwalona przez obecny rząd która coraz bardziej kieruje nas w strone grecji.Chcesz to moge wymieniac dalej.

| Odpowiedz
blokuj
FanSzczypiorniaka

1. Skok zrobiła PO, przy propozycji PiS 7+8 opozycja nie chce kompromisu.
2 Podaj liczbę nowo zatrudnionych urzedników i ogolną ich liczbę (porównamy)
3. Jestes pewny, ze padła deklaracja, ze nie bedzie w RM? Jakie masz zastrzeżenia do jego pracy? 4. Jakie pełni obecje funkcje M. Kaminski i czy sąd a) był niezawisły, b) wyrok prawomocny?5. Kto do tej pory "rządził" w sluzbie cywilnej? Wiesz co to jesti kto tam pracuje? 6. Ile pieniedzy dali Rydzykowi i ile zabrali teatrom i kulturze? 7. Mylisz pojecia, nie dziura a deficyt, dziure to zrobilo PO rekordowa :) teraz napisz jaki ten rekordowy deficyt jest i jaki byl za PO.
Jak odpowiesz to możemy dyskutować, jak nie to siedz cicho i bój sie

| Odpowiedz
blokuj
kokojamboo

1.pis nie ma prawa nic proponowac tylko prezydent miał przyjąć przysięge od 3 prawidłowo wybranych sędziów i nie przyjmowac od dwóch wybranych nie prawidłowo.2.Do rozdawnictwa min mych pieniędzy ma być zatrudnione od 8do 10 tys urzędników,a 4 nowe ministerstwa to juz fakt(chyba liczyć potrafisz choc w podstawowym wymiarze?).3.Deklaracja szydło przed wyborami była jasna macierewicz nie będzie ministrem obrony,moze i tak by było gdyby miała coś do powiedzenia.4.kaminski jest ministrem bez teki i koordynatorem działalności służb specjalnych.Sąd był polski niezawisły choc dla takich jak ty dla których kazde wybory przegrane przez pis były sfałszowane a brzoza laserem samolot zestrzeliła ciężko w to uwierzyć.5.W służbie cywilnej rządzili ludzie którzy nie byli członkami parti politycznych przez ostatnie 5lat teraz jest to miejsce dla kolesi jarusia.6 Zabrano teatrom i kulturze 20 mil złotych gdy opinia publiczna zaprotestowała szukane są inne mechanizmy by zapłate za kompanie wyborczą rydzykowi przekaać.7.Deficyt to własnie dziura budzetowa którą trzeba zasypać długiem,gdybyś miał pojęcie o biznesie i pieniądzach to byś to rozumiał.Dyskusją z fanatykami który zamiast myśleć słuchają radia rydzyka nie jestem zainteresowany.
PS.Kogo mam sie bać?ciebie?ty mi powiesz co mam robić?siedzieć cicho?Chodzisz po ulicach ze spuszczonym wzrokiem a tu chcesz zaistnieć.Śmieszny ludziku Z CZYM DO LUDZI?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|4)
blokuj
Allez

Modafi, uzalasz sie, ze jestes "represjonowany" i przy tym klamiesz. Pisałes o "tej zasranej konstytucji" Rzeczpospolitej Polskiej. Rozumiem, ze pisales to jako "prawdziwy Polak" oraz "Polak patriota".
A ja sadze, ze prawdziwy z ciebie glupek. Po pierwsze , wcale nie znasz Konstytucji - wiesz tylko to, co ci wciskaja duzo cwansi od ciebie, czyli ich pokretne interpretacje.
Po drugie, nie zdajesz sobie sprawy, gimbazjalisto, ilu Polakow za moznosc powstania tej konstytucji oddawalo zycie i jak dlugo byla ona dla calych pokolen nieosiagalnym marzeniem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|4)
blokuj
Modafi

Kiedy i gdzie napisałem o " tej zasranej konstytucji" Rzeczpospolitej Polskiej ?
Człowieku, czy Ty sobie jaja robisz ? Naprawdę, to już jest szczytem chamstwa, żeby wmawiać mi pisanie czegoś, czego na bank nie pisałem. Widzę, że niezły kosmita z Ciebie... Na dodatek, KŁAMCA !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Wolny Wydech

Nie wypełnianie orzeczeń TK nie jest tożsame z łamaniem konstytucji. Mówisz o sędziach TK "swoi" rozumiem że PIS-owscy? Niestety, pragnę poinformować że 13 z peło i 2 z pisu, póki co. Nawet ten straszny PIS nie che większości w TK, ale Ty o tym pewnie pierwszy raz słyszysz? Za to w czerwcu wszystko z TK było ok? Nie krzyczałeś. Moim zdaniem nie powinno być w ogóle takiego czegoś jak TK. W wielu krajach nie ma i żyją. Dla mnie każdy kto donosi to targowiczanin. Nie przypisuj mi sympatii pisowskich, choć w wielu sprawach ich popieram, tak jak zdarzało się to w przypadku złodziei z PO i SLD.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
tomash148

Nie chce większości w TK? Nie bądź śmieszny. PO aferze z niezaprzysiężeniem są zwyczajnie cierpliwi. Sprawdź kiedy i kadencja ilu sędziów się kończy, ale o tym pewnie pierwszy raz słyszysz... Więc niech zlikwidują TK i po krzyku. W imię taniego państwa. Jestem za i będą mieli mój głos. Skąd wiesz, że nie krzyczałem? Znasz mnie osobiście? Widziałeś? Typowe...

| Odpowiedz
blokuj
Wolny Wydech

Słuchaj to jest forum o piłce ręcznej, więc już tu jeden mówi żeby spadać, więc spadajmy bo nas pobije.
Swoją drogą pogadalibyśmy po jakimś meczu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
ЦТ

No pewnie, a nieprzestrzeganie przepisów ustaw, rozporządzeń, które stoją niżej w hierarchii niż Konstytucja też nie jest łamaniem prawa. Czyli hulaj dusza!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.