Wątek dotyczący artykułu

Beata Szydło wygwizdana podczas dekoracji EHF Euro 2016

W niedzielę w Krakowie zakończyły się mistrzostwa Europy. Po tytuł sięgnęła reprezentacja Niemiec. Podczas dekoracji medalistów EHF Euro 2016 wygwizdana przez publiczność została premier Beata Szydło.

przeczytaj cały artykuł


Jessica Parker

Jest mi ogromnie przykro z tego powodu... Kocham swój kraj, kocham swoich rodaków. Szanuję (nie kocham) swoją Panią Premier i szanuję Niemców, jak każdy inny naród. Kibice niemieccy, którzy byli wczoraj na meczu bawili się na trybunach z Francuzami, nami - Polakami i innymi kibicami z wzajemnym szacunkiem i we wspaniałej atmosferze. W momencie, gdy Premier Szydło wręczała medale reprezentacji Niemiec, cała arena zaczęła buczeć i gwizdać a ci biedni Niemcy, nie wiedzieli co się dzieje i myśleli, że Polacy wygwizdują ich reprezentantów. Chyba Polakom nie o to chodziło, prawda? Czy naprawdę zawsze musimy sobie robić taką renomę...? Po co nam to? Panią Premier można wygwizdać w każdym innym miejscu i w każdej innej sytuacji, ale czy naprawdę trzeba było to zrobić właśnie w dniu wczorajszym zamiast pogratulować Niemcom zwycięstwa i oddać szacunek ich reprezentacji? Ja uważam, że nie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
piła ręczna

Całkowicie mijasz się z prawdą
Gwizdy były przy wejściu premier na boisko ,kiedy spiker to oglosił.W czasie rozdawania medali były oklaski dla drużyny niemieckiej.A wiec proszę nie tworzyć histori

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

Sprytna (bo sugerująca) jest ilustracja tego artykułu - pokazuje Szydło defilującą przed niemieckimi piłkarzami. A przecież gwizdy były PRZED dekoracją, jeszcze zanim Niemcy wyszli na parkiet. Gwizdy były wyłącznie na cześć tej pani, i wszyscy obecni na hali to wiedzą i potwierdzają.
Lepszy niż w artykule jest inny filmik, bo dokładnie pokazuje, że gwizdy zaczęły się zaraz, gdy konferansjer (Dowbor) wymienił nazwisko "Szydło". Szła na miejsce dekoracji przy akompaniamencie gwizdów.(W 200% zasłużonych)

.
Wszystkie te sugestie, że to gwizdali NIemcy albo że wizdano przeciwko Niemcom - to zwykłe kłamstwa, ośmieszające ich autorów.
PS.
a tzw. "niezależna.pl" jest jak zwykle niezależna ...od faktów. Jakim naiwniakiem trzeba być, by wierzyć w te brednie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.