Wątek dotyczący posta na blogu

Co dalej z Wisłą Płock?

użytkownik usunął konto

Oczekując na najważniejsze decyzje podjęte w płockim klubie, pozwoliłem napisać tegoż  krótkiego bloga. Wszyscy nie możemy się doczekać podania nazwiska nowego trenera, nowych zawodników, czy też przedłużonych kontraktów. Może Wy macie jakieś swoje typy? Jeśli tak - piszcie w komentarzach. Mam nadzieję, (…)

przeczytaj cały artykuł

jaroplock

Viali i Tiago podobno przedluzyli na 3lata.Ten zawodnik o którym piszecie podpisal już podobno z innym klubem,Gadzet na rok jeszcze przedluzyl.Trenerem może zostać Przybecki lub Veselin Vukovic z Zagrzebia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wiślak

Jesli chodzi o Valiego i Tiago to rewelacja jeśli by się potwierdziło. Gorzej z Gadżetem, który jednak powinien otrzymać propozycję pracy w klubie w innym charakterze. Za zasługi grać się nie powinno na tym poziomie do którego aspiruje Wisła.

W klubie jak zwykle nabrali wody w usta także niczego się nie dowiemy. Pozostaje dalej czekać i obgryzać z nerwów paznokcie do kości..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wiślak

Wiem,że sam o tym wspomniałeś ale żby nie uciekło. Za stroną oficjalną SPR Wisła Płock:

Pytanie, kto od nowego sezonu będzie prowadził drużynę ORLEN Wisły, jest obecnie jednym z najczęściej zadawanych – Zdaję sobie z tego sprawę. Z jednej strony pośpiech jest wskazany, ale z drugiej chcę, aby była to w pełni przemyślana decyzja – mówi prezes SPR Wisła Artur Zieliński – Podczas mistrzostw Europy odbyłem rozmowy z kilkoma kandydatami na to stanowisko i jedyne co mogę w tej chwili powiedzieć, to że lista zawęża się do trzech nazwisk. Rozmawiamy już bardzo konkretnie m.in. na temat propozycji zmian personalnych z ORLEN Wiśle w kolejnych sezonach. Jak już wszystkie szczegóły zostaną ustalone, poinformujemy o tym opinię publiczną.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.