Wątek dotyczący artykułu

Polonia ustaliła ceny karnetów i biletów

Po poznaniu kształtu rozgrywek ligowych, władze ŻKS Polonia Bydgoszcz SA ustaliły ceny karnetów i biletów na sezon 2016. Zostały one nieco podniesione, ale wprowadzono dodatkowe ulgi dla kobiet.

przeczytaj cały artykuł

Rysio-z-Klanu

Jeszcze taka uwaga.
Zarzucacie Władziowi,że ceny wysokie itp,że mógł zrobić tańsze bilety miałby wiecej ludzi na trybunach,ale nie wzieliście pod uwagę jakże ważnych czynników;)
Mniej ludzi na trybunachnp 1000 a nie 3000 za cenę 30pln to taka sama kasa jak 3000 za 15pln,ale jednak spore oszczędnosci dla Władzia:)
Zapytacie jak to możliwe?
Normalnie mniej wydrukowanych biletów,programów i co ważne mniejsze koszta wynajęcia ochrony.Już na tym Władzio ma do przodu:)hehehe
Można...jak widać można:)
Władek na ministra finansów:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gacek

Rysio, a nie lepiej widziec na trybunach pare tysiecy kibicow ,a nie jeden tysiąc..?żadna to oszczednosc z tą mniejszą iloscią widzow ,bo to sie przekłada na mniejsze wpływy od sponsorow

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Slaw byd.

Mniej ludzi na trybunachnp 1000 a nie 3000 za cenę 30pln to taka sama kasa jak 3000 za 15pln,ale jednak spore oszczędnosci dla Władzia:)
________________________________________________________________-
Niby sie zgadza Ryszardzie,ale 3000 na trybunach to juz calkiem inna atmosfera niz 1000
Slabo sie jezdzi przy pustych trybunach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
gregbyd

Przy 1000 na pewno piwa nie zabraknie ;) O doping też możesz być spokojny, ja Ci to mówię. Jeszcze nie widziałeś Rysia, jako "gniazdowego" ;) Ja widziałem i kopara mi opadła ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Big Lebowski

Grzesiu, powiedzmy sobie szczerze, że piwa nawet przy 10-ciu tysiącach nigdy nam nie brakowało. No cóż, inne czasy inny klimat. Teraz na stadionie jesteśmy jak ekipa serialowego Janka Serce na meczach Polonii, ale Warszawa. Najważniejsze, że nam nigdy nie jest nudno. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Rysio-z-Klanu

Nic dodać nic ująć.Zostają tylko najwierniejsi,którzy są z klubem na dobre i na złe,a nie kibice sukcesu.
Ja nawet na dnie w I lidze,NASZEJ POLONII się nie wstydzę!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Penhal

Ja już powoli Władka rozumiem.Wystarczy spojrzeć który ośrodek w tym roku nie będzie miał ligi,taki co ma w miarę blisko do Bydgoszczy.Jest to cena zaporowe na Amona????Bo po co mu taki kibic co tylko ujada?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Penhal

Po którym meczu myślisz będzie obniżka?
Jest to celowe działanie klub potrzebuje kasy i bardziej nastawia się na sprzedaż karnetów by mieć już teraz pewną gotówkę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Rysio-z-Klanu

Minister finansów Władysław tego nie przewiduje,ale będzie musiał któregoś dnia zmierzyć się z tym problemem:) Wszak nie takie firmy upadają...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
gregbyd

Prawda to, jednak po ostatnich doniesieniach n/t cen biletów stać mnie już tylko na ironię i nie o moją kieszeń się tu rozchodzi. Pozdr.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
gregbyd

Jaki Toruń, nie przeginaj ;) Już lepiej Poznań z Szymonem ;) Teraz, kiedy Zła Wieś opowiedziała się przeciw Bdg, nawet spotkania "Pod Gołębiem" stanęły pod znakiem zapytania ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.