Wątek dotyczący artykułu

Ivan Milas odszedł z Gwardii Opole, Bośniak zagra na Węgrzech

Urodzony w 1992 roku bośniacki rozgrywający Ivan Milas rozwiązał kontrakt z mającą problemy finansowe Gwardią Opole i w kolejnych miesiącach zagra na Węgrzech.

przeczytaj cały artykuł


onlyWisla

A czy przypadkiem Milas to nie ma do czerwca tego roku kontraktu z Wisłą? Bo chyba rozwiązany oficjalnie nie był.
A co do ligi... Trudna decyzja, co z nią zrobić. Ja bym zaczął od poważnego traktowania jej w TV. I wtedy ograniczyć do 10 klubów i gramy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
emeryt45

Zgoda tylko ujednolicić finansowanie klubu, a nie jak dotychczas, jeden ma kasy kilkanaście razy więcej, do dyspozycji najlepszych zawodników europejskich, kibice takich z wyższości i lekceważenie traktują pozostałych a prawda jest taka - jak te drużyny wypadły by grając swoimi wychowankami lub tyko krajowymi zawodnikami. Jak się powinno działać w tym zakresie pokazali Niemcy na ME, w swojej lidze zatrudniają najlepszych w Europie ale wychowują na poziomie swoją młodzież grającą na co dzień w dolnych częściach ligowej tabeli i póżniej demolują najlepszych w Europie. U nas nie do pomyślenia - nie wiadomo po co istnieją Śląsk, Gwardia , Nielba, Legionowo, Piotrkowianin, Warmia, Wybrzeże i inne -kluby "wańki-wstańki" a los reprezentacji po zakończeniu kariery przez naszych zasłużonych mistrzów lepiej nie myśleć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bas001

Wiesz po co istnieją takie kluby jak np. Gwardia?...ano po to, że z takiego klubu wywodzi się Piotr Przybecki, w Gwardii karierę rozpoczynał taki gracz jak Jerzy Klempel...jeszcze powymieniać czy wystarczy?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.