Wątek dotyczący artykułu

Z kartek kalendarza - 4 lutego: 36. urodziny Tomasza Chrzanowskiego

W 1980 roku urodził się stały uczestnik cyklu Grand Prix z sezonu 2005 - Tomasz Chrzanowski. 4 lutego urodzili się także Bolesław Proch, Jan Kusiak i Kim Nilsson.

przeczytaj cały artykuł

lukim81

Bolesław Proch do Bydgoszczy trafił za sprawą trenera Ryszarda Nieścieruka poza ligą Polską miał okazję startować w towarzyskim meczu w Holandii gdzie pozostał przez pewien czas,by następnie osiedlić się w Niemczech.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sympatyk żu-żla

Kolego wszystko się zgadza.Po meczu towarzyskim już nie wrócił do kraju wraz z zespołem tylko został i poprosił o azyl,To było jak żelazna kurtyna na zachód była, Tak samo i Buncol był Polakiem grał w reprezentacji kraju .Po pewnym czasie stał się Niemcem, Komu się udało zrobić myka ten to robił,Klaukówny siostry też wylądowały w Francji,Aby nie prosić o azyl wyszły za mąż za Francuzów,Jeździły w reprezentacji tego kraju,Komuniści szkalowali tych sportowców jak tylko mogli ,pozdrawiam,

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
lukim81

Tak o to mi chodziło że chwilowo mieszkał w Holandii bez powrotu do kraju,by następnie na stałe zamieszkać w Niemczech gdzie pracował jako terapeuta.Na zachodzie szczęścia próbował także Maciej Jaworek,który otwarty był na nowinki techniczne a jego wyjazd uznano niemal za zdradę,występy w tamtejszej Bundeslidzie nie były może za imponujące.Pozdrawiam.

| Odpowiedz
blokuj
Stercel

Przepraszam że Cię poprawię. Wiem ze znasz sport z dawnych lat, i się przejęzyczyłeś. Siostry to slalomistki o nazwisku Tlaukówny.

| Odpowiedz
blokuj
Stercel

Witam:)) Nie wiem dlaczego Tlaukówny wybrały Francję. Jako ze tam wówczas byly znakomite siostry Mariele i Christiane Guashel. Jeżeli tym razem ja ująłem niewłaściwie ich nazwisko, to teraz Ty popraw mnie.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.