Wątek dotyczący posta na blogu

22 kolejka ekstraklasy

jerrypl

Po najbardziej depresyjnych miesiącach, w których pauzuje polska ekstraklasa, a fani futbolu przerzucają się na biegi narciarskie, nadchodzi luty! A w lutym powraca najlepsza liga piłkarska, czyli właśnie polska ekstraklasa. Oto dlaczego kochamy naszą ligę: www.youtube.com/watch?v=0FHGxLbTE6UZimowe (…)

przeczytaj cały artykuł

fan sparty Wrocław

Jak to nie było spektakularnych transferów? Przecież do Śląska dołączyła nowa gwiazda naszej ligi, Ryota Morioka :D
22. kolejka:
12.02 18:00 Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin 1
12.02 20:30 Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 1
13.02 15:30 Górnik Łęczna - Piast Gliwice 2
13.02 18:00 Lechia Gdańsk - Podbeskidzie B.-B. 1
13.02 18:00 Cracovia - Górnik Zabrze 1
14.02 15:30 Lech Poznań - Termalica Bruk-Bet 1
14.02 18:00 Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok X
15.02 18:00 Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fan sparty Wrocław

Patrząc czasami na takich zawodników jak Kucharczyk czy Kosecki zacząłem się kiedyś zastanawiać, ale doszedłem w końcu do wniosku że jaki zespół tacy mężczyźni ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dragon0102

Dzięki, cięta riposta. Tylko ja wole w Legii Kucharczyka ktory nie jest wirtuozem ale zap....la całe 90 minut jak tylko potrafi, od tej panienki z Japonii.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
dragon0102

Witaj jerry.pl Jak Ci się wczoraj w meczu gra Legii podobala? Jak na początek i "brak świezości" to całkiem przyzwoicie zagrali. Vraniesa rozpoznałeś? Chyba najlepszy na boisku , Kucharczyk tez coś iiny sie staje. Prjović taka forma że nikt by się nie spodziewał.Najsłabszy "Pazdek" ale on dużo chorował i był kontuzjowany. To z miejsca widać. pozdrawiam PS. ( ciekawe jak to będzie wyglądać jak dojda do optymalnej formy jako cały zespoł , miazga i kosmos jak na polską ligę. Już pisałem dawno że najlepszy transfer Legii to trener Czerczesow.Legia zatrudniajac Staska wkroczyla na zupelnie inne tory.... to jest po prostu zawodowiec dobrej klasy europejskiej i efekty juz widac. Teraz zeby tez do naszej ligi trafiali zawodnicy takiego formatu...
Pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
jerrypl

No meczyk zagrali naprawdę dobry. Taką Legię chciałbym co tydzień widzieć. Vranjes najlepszy na boisku, rzeczywiście miło na niego było patrzeć, ale ja od początku go ceniłem, to naprawdę niezły grajek. Prijović również bardzo dobrze, a jeszcze niedawno go sportowefakty nazywały jedną z pomyłek transferowych:)
Co do Czerczesowa to jeszcze bym się wstrzymał, to na razie jeden bardzo dobry mecz, przecież początek sezonu za Berga też się wydawało, że będzie rewelacja (4:1 ze Śląskiem, 5:0 z Podbeskidziem...), a potem różnie to bywało niestety. Martwi mnie również, że młodzież u Czerczesowa sobie nie pogra...

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.