Wątek dotyczący artykułu

Ranking ATP: Ogromny spadek Jerzego Janowicza, ale Polak pozostał w Top 100

99. miejsce zajmuje w poniedziałkowym notowaniu rankingu ATP Jerzy Janowicz. W porównaniu do zeszłotygodniowego zestawienia najlepszy polski tenisista zaliczył spadek aż o 26 pozycji.

przeczytaj cały artykuł

buka91

Naprawdę przykro czyta się takie rzeczy. Znów potwierdza się, że polski kibic to kibic sukcesu. Po 30 latach mamy tenisistę, którego stać na finał turnieju Masters i półfinał szlema, a wy go opluwacie i życzycie jak najgorzej, bo akurat ma słabszy okres i spadł w rankingu. Zresztą z Agnieszką było tak samo.
Wstydźcie się. Pisząc takie rzeczy na wszystkich polskich sportowców nie tylko tenisistów pokazujecie, że nie rozumiecie sportu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pi-lotka

Uśmieszek na końcu to chyba ci się wkleił przypadkiem :D
Rzadko tu bywam, ale nie pamiętam sytuacji byś kiedykolwiek za cokolwiek Agę pochwalił, zawsze tylko marudzisz i szukasz dziury w całym. I coś mi się kojarzy że wg twoich "prognoz" miała już dawno wylecieć z dwudziestki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-f-iolka

Ale do kogo to piszesz?....przeciez nie do kibicow, tylko do kilku wzajemnie lajkujacych sie, sfrustrowanych userow. Chca zaistniec...najlatwiej bulwersujac. (A polskie znaki na klawiaturze mi wcielo....i nie moge znalezc ich wlacznia...czyli jestem analfabetka komputerowa.. ;-)...)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.