Wątek dotyczący artykułu

Pogrom w Chorzowie. Ruch dał lekcję Olimpii

To miał być zacięty pojedynek zespołów szykujących się do walki o utrzymanie. Wyszedł pogrom. Ruch Chorzów rozbił na własnym parkiecie Olimpię-Beskid Nowy Sącz.

przeczytaj cały artykuł

DZIDZIUŚ 5

tadi sorry ale nie rozumiem co ty piszesz i o co ci chodzi w Olimpii jest duży sponsor firma Konspol z prezesem na czele { chyba że to wielka ściema } miasto też zwiększyło dotacje więc kasa się zgadza tylko trzeba dobrze zarządzać a jak to obserwuje z boku to widzę tylko nieudolność i utrzymanie stołków obecnego zarządu i trenerki { 11 porażek } chwała Bogu że stary zarząd zostawił trenerce gotową drużynę bo byłby dramat jej transfery 2 Serbki to wielki niewypał i 60 tys w plecy to nie mów mi o zrzutce na drugą drużynę bo to jakiś żart { jak już to trzeba było ratować Dwójkę i zrobić fuzję ale patrz jak wyżej strach o stołek } a co do gry drużyny to jej potencjał jest na miejsce 5-8 ale porostu jest żle przygotowana do sezonu a prowadzenie meczy w jej wykonaniu to po prostu poziom UKS każdy nawet instruktor piłki ręcznej ci to powie popatrz na drużyny Piotrcovia ,Gdańsk jaki mają skład i gdzie teraz są a co do Olkusza i Tczewa a nawet Kościerzyna to drużyny pół amatorskie gdzie dziewczyny grają prawie za darmo więc trochę obiektywizmu i przemyśl co piszesz dobrej nocy i oby w sobotę było lepiej pozdrawiam....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
tadi

Tak bardzo się nie różnimy, a paru sprawach wręcz zgadzamy:
1/ Należało ratować Dwójkę. Może zabrakło energii bądź chęci.
2/ Kiedyś pisałem, że w Galicji oszczędność jest cnotą.
Powiedzmy, że Konspol jest przykładem cnotliwości.
3/ Półamatorski statut klubów niskobudżetowych - absolutnie jestem za.
(np. kontraktowa pierwsza drużyna, lub jej większość, oraz w pełni amatorska
drużyna rezerw, z finansowymi konsekwencjami przy każdorazowym przejściu
z drużyny do drużyny).
4/ Niestety, nie wierzę w zwiększoną dotację. Jeżeli się mylę - oświeć mnie

No, to do soboty. Może będzie lepiej

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rudyrudyrudy

Tadi jak ja lubię Twoje komentarze hehehe .
1) Nikt o zdrowych zmysłach nie chciał mieć nic wspólnego z panią z. w dwójce woleli rozwiązać drużynę niż połączyć się z tą kobietą.
2) Po co opowiada p. trenerka że uratowała klub po poprzednim zarządzie i znalazła głównego sponsora ? ten sponsor nie zrobił dla tego klubu nic i bida aż piszczy.
3) Skoro ten klub jest niskobudżetowy to po co wydaje się po 60 tysi na jakieś niewypały a później płacze że nie ma pieniędzy.
4) Jeżeli pieniądze z dotacji maja być tak rozdysponowane jak dotąd to O.B. nie powinna dostać żadnych kasy . Można spełniać swoje chore ambicje ( nieudolnie ) ale za swoje pieniądze a nie bawić się wydawać na jakieś głupoty i totalne niewypały ( transfery ) i jeszcze mieć za to płacone a to wszystko idzie z pieniędzy podatników dać te pieniądze na inne dyscypliny a ta pani jak chce to niech się realizuje za swoje

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.