Wątek dotyczący artykułu

Artur Mroczka chciał drugiej szansy w Tarnowie

W ostatnich dniach stycznia Artur Mroczka skontaktował się z tarnowską Unią, deklarując, że jest gotowy zawrzeć umowę i walczyć o skład. - Powiedzieliśmy mu, że możemy podpisać kontrakt warszawski. Artur nie był zainteresowany - mówi Paweł Baran.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
obladi

no proszę trzeba było gno...u post zmienić bo piszesz jak zwierzę z przeciwstawnym kciukiem. Następnym razem nie zmieniaj swoich wypocin przez edycję!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Raf123

Rzadko się z Tobą zgadzam, ale tu akurat tak samo myślę. Artur od zawsze był gwiazdą i trochę mu się w główce poprzewracało. Pierwszą lekcję pokory dostał w Gorzowie, gdy usiadł na ławce. Drugą w Tarnowie i tu moje uznanie, że mimo dobrego ( jak na niego sezonu) prezes się nie ugiął przed żądaniami. Dziwne jest to , że nikt nie mówi, że nie miał mieć podwyżki, tylko chodziło o jej skalę. Pazerność zgubiła niejednego zawodnika.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibic stali 1

myślę że chłopak nie załapał że kasa w tym sporcie zaczyna wysychać . jak miasta zakręcą kurek z gotówką to będzie jak za dawnych lat bo na razie tylko miasta i spółki skarbu państwa jeszcze tym wszystkim kręcą . panowie z władz skutecznie wykopali wielkie prywatne firmy z żuzla

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.