Wątek dotyczący artykułu

PŚ w Vikersund: Kolejna duża wpadka Kamila Stocha w tym sezonie!

Po raz trzeci w obecnym sezonie dwukrotny mistrz olimpijski nie przebrnął kwalifikacji. Po niezłym piątkowym konkursie na Vikersundbakken, dzień później Kamil Stoch uzyskał zaledwie 112 metrów w eliminacjach i konkurs obejrzał z trybun.

przeczytaj cały artykuł


jajajaj

gówno prawda. Adam załamanie formy miał po iluś wygranych sezonach i po zmianie trenera stwierdził , że Kruczek to dupa nie trener i nie będzie z nim pracował chociaż oficjalnie nigdy tego nie powiedział. Stoch to gwiazda jednego sezonu i koniec jego kariery a może stwierdził to samo co Małysz tylko trochę za wcześnie. Najpierw trzeba osiągnąć jakąś pozycję w skokach a póżniej dyktować warunki a nie odwrotnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Przypał

Nie, Stoch nie jest gwiazdą jednego sezonu a Ty wiesz o skokach tyle co ja o balecie. Widać to po jego wynikach do sezonu olimpijskiego 2013/2014 włącznie. W Twojej wypowiedzi jest sentencja klucz - "Kruczek to dupa nie trener" - i to jest fakt. Chłopaki nawet kiedy osiągali sukcesy skakali poniżej możliwości a teraz to już jest katastrofa i tu mamy wyłącznie winę trenera. Gościu albo już wyczerpał swoją formułę (bo jest kiepskim trenerem) albo brakuje mu charyzmy by zmotywować skoczków do działania (bo żaden z niego autorytet). Drugi wariant jest szczególnie słuszny w przypadku Kamila bo on nie zdobył tytułów dzięki boskiej ręce Kruczka a dzięki swojemu talentowi i ciężkiej pracy. Najtrudniej jest trenować i dotrzeć do zawodnika który ma na koncie sukcesy a do tego potrzeba odpowiedniego szkoleniowca, nie pajacyka z łapanki. I to się tyczy wszystkich sportowców, nie tylko skoczków :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.