Wątek dotyczący artykułu

Kiepska sytuacja jedynego adepta Startu Gniezno. "Nie mam nawet kasku"

Dominik Kopecki dopiero uczy się żużlowego fachu, jest adeptem szkółki gnieźnieńskiego klubu. W minionym sezonie 17-latek odbył wiele treningów, po których pragnął przystąpić do egzaminu na licencję "Ż", jednak to się nie powiodło.

przeczytaj cały artykuł

nekro-f

Prezydent Gniezna przeznaczył w tym roku bodajże 20tysięcy pln na szkółkę żużlową,więc skoro jest tylko jeden adept to kask powinien mieć i na kilka części do motocykla też powinno wystarczyć. Skoro chłopak robi wszystko by zdać licencję to wypadałoby mu pomóc. Niestety nie mam pojęcia jak ta szkółka prosperuje i kto za nią odpowiada,ale się dowiem co jest grane.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AMON

Powinien być upupliczniony audit spółki i Towarzystwa Żużlowego niech wszyscy poznają prawdę na co były wydawane pieniądze w naszym klubie !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
darek1979 Ostrovia

Widzę po komentarzach, że to Kolegi wina ;) Przesadzacie ludzie, tu nie ma nic do śmiechu. Sytuacja jest tragiczna.może jestem nienormalny, ale czy to się komuś podoba, czy nie ja Amona lubię :) pozdro Ziomek.
PS. Dostanę ponad 10 minusów? Konkursik Amon?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.