Wątek dotyczący artykułu

Pogoń - Azoty: Azoty zdobyły Szczecin. Bardzo trudna sytuacja Pogoni

Nie udał się mecz Pogoni Szczecin przeciwko Azotom Puławy. Podopieczni Antoniego Pareckiego polegli w 19. kolejce PGNiG Superligi w Azoty Arenie 24:30 i postawili się w naprawdę bardzo trudnej sytuacji.

przeczytaj cały artykuł

booogie

Chciałbym zacząć od gratulacji dla chłopaków z Pogoni za ambicję oraz za to, że mimo wszystko przychodzą do pracy, bo większość z nas na ich miejscu zostałaby w domu. To co robi zarząd klubu z męską piłką ręczną - to zabójstwo! To, że ktoś zbudował sekcję hanballa w tym mieście, to nie znaczy, że wolno mu ją zniszczyć, bo robi to za pieniądze miejskie oraz miłośników tej dyscypliny w osobach prywatnych przedsiębiorców, którzy mu zaufali. Co roku sytuacja kadrowa w tej części sezonu wygląda tak samo, w tym nawet beznadziejnie. Popełniamy wciąż te same błędy. Wmawiamy ludziom, że na Krysiakach i innych mu podobnych zaoramy ligę! Ustępuje niby trener, czy raczej "opiekun", zostawiając następcy totalne bagno. Jak Państwu się już nie chce, to przekażcie to innym, ale nie zabijajcie tego klubu!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jerzy Witaszek

Gratuluję kibicom ze Szczecina za szczerość ale przede wszystkim z obiektywizm – macie rację coś się wypala lub coś jest ponad nasze możliwości. Osobiście przeżyłem chwile nacisku – wzmacniać kadrę zawodnicza ponad możliwości klubu ( byłem opluty) nie uległem – wierzę , że klice z Puław maja klasę?!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
obserwator LPU

Panie prezesie bo ludzi poznaje się nie wtedy kiedy są dobre czasy i się wygrywa tylko wtedy kiedy dzieje się coś złego i są trudne chwile jak się udaje wyjść z "twarzą" z trudnych sytuacji. Mam nadzieję ,że w związku ze zmianami w głównych strukturach "ZA Puławy" i całej Grupy Azoty nie przyjdą dla "Nas" złe czasy. Wiem ,że są podpisane umowy, ale wiem także ,że każdą umowę można zerwać lub renegocjować... Mam nadzieję, że nie odbiję się to na "Naszym Zespole" . PS nie chcę się tułać po Lublinach tylko oglądać Azoty w nowej pięknej hali w Puławach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.