Wątek dotyczący artykułu

LM: Nerwy na własne życzenie. Vive Tauron Kielce wciąż w grze o pierwsze miejsce

W hitowym spotkaniu 12. kolejki Ligi Mistrzów szczypiorniści Vive Tauronu Kielce pokonali przed własną publicznością Rhein-Neckar Löwen 28:27. Losy dwóch punktów ważyły się do ostatnich sekund.

przeczytaj cały artykuł

Dreamaway

onereds - wiem, wiem, ale naprawdę nie mam w tym żadnego interesu. Nie rozumiem konfliktu płocko-kieleckiego. Powinniście się szturchać, ale dla dobra piłki ręcznej jeden klub musi istnieć i dobrze funkcjonować dla dobra drugiego. Jurkiewicz wróci po kontuzji, to liczę naprawdę na świetne wyniki Vive w LM. W lidze zapewne w finale z Płockiem będzie +10, ale powtarzam. Oba kluby muszą się nakręcać. Co do sedna - Djukic jest w Vive, kwestia potwierdzenia. Wiem to naprawdę z bardzo dobrego źródła - podpowiedź lekarz rodem z Gorzowa ;) co do bomby transferowej, to na razie tylko podsłyszane info, więc nie chcę nic mówić, ale transfer byłby absolutnie topowy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
handballo

Jakoś nie chce mi się wierzyć w twoje pewne info. Dziwne, że osoba z Gorzowa wie to czego nie wie nikt z tego forum, a część z osób, które się tu wypowiadają są naprawdę blisko klubu i często mają takie informacje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.