Wątek dotyczący artykułu

Saso Filipovski: Przyjechaliśmy i daliśmy z siebie wszystko

Stelmet BC Zielona Góra nie obronił Pucharu Polski. W niedzielnym finale Dąbrowa Górnicza Baskt Cup zielonogórzanie musieli uznać wyższość Rosy Radom.

przeczytaj cały artykuł

fazzzi

Nie zawsze się wygrywa. Gracie dużo meczy i trudno oczekiwać samych sukcesów mimo, że są miłe. Po ludzku się nie da mieć "wszystko". Zbyt dużo było wczoraj braków w grze. Cóż takie mecze też się zdarzają... szkoda, że akurat Ten mecz tak wyglądał bo nie zagraliście swojej koszykówki. A to, że jest Rosa to tylko na plus bo motywuje i uświadamia, że błogostan jest zgubny. Temat Pucharu zakończony... trzeba wyciągnąć wnioski i zresetować głowy. Teraz środa i tu potrzeba wznieść się na wyżyny... a przy sprzyjających wiatrach stać was na Walkę. Pełna mobilizacja, skupienie i koncentracja w "punkt". Kurujcie się, regenerujcie i pokażcie zielonogórskim kibicom dobry mecz;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
honda23

Wczoraj mi sie dostalo za to ze napisalem ze Rosa nam nie lezy . Ale czy ktos zauwazyl ze to juz trzeci mecz z nimi gdzie 2 przegralismy a 1 ledwo wygralismy wiec cos musie byc nie tak ze ciezko nam idzie . Jestem wkurzony jak wiekszosc kibicow ale ja pojde w srode na mecz i na kolejne tez bo nie walne focha . Kibicem powinno sie byc na dobre i na zle . Pozdrawiam :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.