Wątek dotyczący artykułu

Monster nie będzie sponsorem PGE Ekstraligi i KS Toruń

Firma Monster prowadziła rozmowy ze Speedway Ekstraligą i KS Toruń na temat sponsoringu w sezonie 2016. W nadchodzącym sezonie współpraca nie dojdzie jednak do skutku.

przeczytaj cały artykuł

-ROMAN-

Cóż w Toruniu to nie pierwszy raz gdzie są zwidy:/
widziano na myjni busa Warda, Monster też juz był i się zmył,
ciekawe co na to dziad....
Termiński wylansował się na plecach klubu teraz pani prezes przez rok poparaduje się po parku maszyn i to będzie na tyle ... .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|9)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dumny z Krzyża

Jedno jest pewne co widać na tym forum. Zawsze w tematach toruńskich najwięcej do powiedzenia mają ci co chodzą na co dzień w gumofilcach. Przypadek?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
jaro1

Ty się nie martw Toruniem, bo akurat tu są normalni ludzie i nie przepłacają gwiazdeczek! Tylko w Lesznie opluwa się swoich zawodników, wyciąga brudy gdy chce odejść z klubu! Więc zajmij się swoim klubikiem bo mnie guzik interesuje, że za pare lat twój klub może być bankrutem, przy takiej polityce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
pierniczony

po pierwsze te sprawy sądowe były już dużo wcześniej jeśli chodzi o Piotra P,klub nie miał z tym nic wspólnego,wez gosciu zamilcz- jaki mieliście skład jak mieliście -8???? A Jagusia jak potraktowaliście ? Już nie wspomne o Sullivanie......

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Dumny z Krzyża

A wy Musielaka jak traktujecie? Pawlickich, Balińskiego, Kasprzaka, Dobruckiego, Hampela jak potraktowaliście? Najważniejszy jest dzik i Emil, reszta to tylko przystawki!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
pierniczony

Musielak jest w składzie wiec o co chodzi?Baliński jest zawodnikiem Unii na wypozyczeniu- najwyraźniej nie pasuje mu ciśnienie w Unii Leszno,Kasprzak odszedł przez Pawlickich,Dobrucki odszedł do Zielonej bez żadnych konfliktów-zreszta to nie jest wychowanek Unii -podobnie jak Hampel! Hampel sie obraził hahha -podobna masz teraz sytuacje w Zielonej gdzie toczy sie sprawa w sądzie.Co do Pawlickich -tego tematu nie chce drążyć-jeśli nie wiadomo o co chodzi-to pewnie chodzi wciąż o kase

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Komentarz usunięty
Kaytek

Chyba dostałeś na stadionie w Lesznie w łeb gaśnicą. W końcu u was to dość popularna zabawa porzucać sobie taką gaśnicą. Tak popularna, że nawet bezbronni, spokojni rodzice z rodzinnego się do niej przyłączają a nawet sami zapoczątkowują zabawę. Tak aktywizacja młodzieży i dawanie dobrego przykładu, to się chwali. Medal dla Leszna z urzędu, bo było by to ujmą dla tego sportu by ten super klub (już drugi w najnowszej historii) do naśladowania nie został mistrzem. Wiwat królowa gaśnica do herbu :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|2)
blokuj
Kaytek

Mnie to nie grzeje, wiem co sRomek wypisywał zaraz po meczu że gaśnica to kłamstwo i inne insynuacje okazało się ze było inaczej odpisałem co chciałem i już mnie nie ma.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Apator Fan-RSKZ

Skoro jest tak źle,to jakim cudem jest tak dobrze?Najstabilniejszy budżet w lidze,niezła frekwencja,świetny skład .Tylko jeszcze trochę szczęścia potrzeba,żeby mistrzostwo wróciła po 8 latach tam gdzie jego miejsce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
jaro1

W Lesznie to mają dużo sodówy, która już kipi i super rodzinną atmosferę podobną do tej, która była do niedawna w Zielonej dziurze. Jak to się skończyło wszyscy wiedzą! Oby było podobnie to bufony zejdą na ziemię!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty
eddy

Szanowny , Imienniku...wysoce cenilem ..Cie za poziom , Twoich komentow i chcialbym dalej ,to ..czynic W imie czego ..rozmieniasz sie na ..drobne? Pfe ! , nie przystoi znizac sie do poziomu pospolitej gimbazy , komus , kto potrafi naprawde dobre rzeczy ...pisac ! Mimo obiekcji z pozdrowieniem !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
eddy

Witaj ..Darku ! ...No to turniej swiatowych par w Ostrowie , jak najbardziej sie Wam ..nalezy! Jak bede na swoich rodzinnych smieciach w Toruniu , to ...dam popalic ..Konikiewiczowi jak ..ta imprezka sie w Ostrowie nie odbedzie ! Pozdrowka !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
darek1979 Ostrovia

Hahaha, a ja Tobie dam popalić... W knajpie :))))))nie zapominaj ze w Twoich stronach mieszkam:) i wcale Ci nie grożę, ja tylko przewiduję przyszłość. Janek jest w porządku. Niedługo z czymś wyskoczą, zobaczysz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.