Wątek dotyczący artykułu

Azoty - Vive Tauron: Azoty nie sprostały Vive. Globus znów szczęśliwy dla Tałanta Dujszebajewa

Azoty Puławy uległy w lubelskim Globusie Vive Tauronowi Kielce 25:29 (11:14) w rozegranym awansem meczu 20. kolejki PGNiG Superligi. Powrót Tałanta Dujszebajewa, po dwóch latach, do Lublina okazał się więc udany.

przeczytaj cały artykuł

bialyy

Hala oczywiście jest dla rozwoju klubu to fakt. nie bronię ale myślę że prezes nie raz probowal wplynac na władzę zeby ta Hala powstała i może jedyną szansę widzi jakby o to zaczęli upominac się mieszkancy czyli wyborcy jak to mówią w kupie siła :)moim zdaniem jest dłuższego czasu jakis spor między prezesema prezydentemi dlatego jest to wstrzymyeane. Ale to tylko moja opinia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
obserwator LPU

Też mi się wydaje , że jest spór między dwoma Panami a na tym cierpią wszyscy. Pieniądze na tz rozwój Parku Naukowo-technologicznego ( około 30 mil w tym budżecie)są i na inne pierdoły też ( będą wymieniali słupy ogłoszeniowe, ławki itp)a na nową Halę cały czas nie ma. A co do wejściówek to przed tym sezonem można był nabyć , ale za darmo lepiej...Tak czy tak nowa Hala jest potrzebna i koniec!!!!!! A Prezydenta miasta wybierają mieszkańcy , widać taki nam pasuje?????

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bialyy

Mi od dawna nie podobają się rządy pana G. Mam nadzieję że ludzie też przejrza na oczy....i się skończy wydawanie naszej kasy na wymysly pana G. Co do wejściówek racje ma loscarlos widziałem liste rezerwowych była pokazna...

| Odpowiedz
blokuj
bialyy

Mi od dawna nie podobają się rządy pana G. Mam nadzieję że ludzie też przejrza na oczy....i się skończy wydawanie naszej kasy na wymysly pana G. Co do wejściówek racje ma loscarlos widziałem liste rezerwowych była pokazna...

| Odpowiedz
blokuj
bialyy

| Odpowiedz
blokuj
bialyy

| Odpowiedz
blokuj
obserwator LPU

Nie ja jestem odpowiedzialny za dystrybucję wejściówek, a mileli być w tym sezonie dołączeni " Nowi członkowie wspierający" dlaczego tak się nie stało pytajcie Pana Prezesa, może rzeczywiście chce wpłnąć na ludzi żeby coś zrobili....

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.