Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Piotr Przybecki nowym trenerem Orlen Wisły Płock!

Piotr Przybecki od 1 lipca 2016 roku będzie nowym szkoleniowcem Orlen Wisły Płock. 43-letni trener związał się z ekipą z Mazowsza trzyletnią umową. Zastąpi odchodzącego z klubu Manolo Cadenasa.

przeczytaj cały artykuł

AlexLFC

Jurasik tez rzucal bramki w Bundeslidze a jego Gornik blizej play out niz czworki. Ten Przybecki strasznie rozdmuchany jest przez media. W Slasku ma slabe finanse wiec ma alibi na wyniki. Jeszcze nie przeszedl powaznego testu trenerskiego a juz ma łatkę młody zdolny, nie wiem czy Wisla to nie za gleboka woda dla niego ale jak to mowia kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marcin OL

Ciężko się nie zgodzić ale racja... Tydzień przed meczem z Chorwacją nikt nawet nie pisał o Przybeckim ani nic. Później ktoś coś powiedział, media rozdmuchały i zrobili z niego trenera jakby miał w dorobku 3medale MŚ, 4 ME i 2 LM. Sami widzicie jak łatwo z bohatera zrobić nikogo, a z nikogo bohatera (nie nawiązuje tutaj w ogóle do p. Piotra) ale sam też nie rozumiem tego ruchu przez zarząd Wisły. Mają pieniądze na tych wszystkich hiszpanów, a biorą trenera, który nic konkretnego jeszcze nie osiągnął (poza wspaniałą karierą jako zawodnik). Jest to "taniec na linie" jeśli Wisła chce utrzymać poziom, a już w ogóle progressować... Ilu już było najlepszych zawodników, którzy jako trenerzy g***o osiągali, a ilu przeciętnych graczy, którzy jako później trenerzy mieli pełno sukcesów? A co w ogóle z asystentem? K. Kisiel zostaje? Wydaje mi się, że pewniejszy byłby on jako pierwszy trener niż Przybecki. No ale mam nadzieję, że koniec końców wyjdzie to na dobre Wiśle , osiągną coś więcej niż przez ostatnie 2-3 lata, a Polska będzie miała kolejnego trenera na poziomie. Powodzenia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.