Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Piotr Przybecki nowym trenerem Orlen Wisły Płock!

Piotr Przybecki od 1 lipca 2016 roku będzie nowym szkoleniowcem Orlen Wisły Płock. 43-letni trener związał się z ekipą z Mazowsza trzyletnią umową. Zastąpi odchodzącego z klubu Manolo Cadenasa.

przeczytaj cały artykuł


markiszon

Panowie, Pan Przybecki jeszcze nie był na żadnym treningu Wisły, a Wy już go wychwalacie albo stawiacie na nim krzyżyk ! Dajcie mu trochę czasu na pracę na dobór zawodników, całego sztabu, na wdrożenie swojej myśli, pomysłów, swojej taktyki. Może okazać się strzałem w 10 lub totalnym nie wypałem, ale to dopiro okaże się za jakiś czas. Będzie widać czy drużyna robi postępy, będzie można oceniać po wynikach, rozwoju młodych itd itd. Biegler (jak dla mnie oczywiście gów.no nie trener), a w CV ma brązowy medal mistrzostw świata z naszą kadrą ! Nawet najlepsi trenerzy nie gwarantują sukcesu, przykładów jest wiele i nie tylko w piłce ręcznej. Pewnie, że ze Śląskiem za wiele nie osiągnął, ale czy ma On tam zawodników, których stać na wygranie naszej ligi ??? Odpowiedź na pytanie czy to dobry trener trzeba odłożyć przynajmniej na rok (jeśli jeszcze będzie w Wiśle jeszcze pracował. Ilu to było zawodników w Wiśle czy Iskrze gdzie myśleliśmy, że będą gwiazdami ligi a okazało się, że były to totalne nie wypały ? Dajcie mu czas na prace ludzie !! i wtedy sobie oceniajcie !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Czarcik

300% racji. Zobaczymy za jakiś czas, minimum rok, a raczej sezon. Mistrzostwa nie życzę, ale zdrowia, rozwoju i sukcesów w LM jak najbardziej xD.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wisła Płock

Tradycyjnie stałych trolli nie brakuje. Całe szczęście jest też kilka rozsądnych wpisów kibiców niekoniecznie wspierających na co dzień Wisłę. Miło czytać obiektywne, rozsądne komentarze, jak choćby Twój.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.