Wątek dotyczący artykułu

Liga Mistrzów: Zagrzeb zagrał dla Wisły! Nafciarze w fazie TOP 16!

Orlen Wisła Płock zagra w fazie TOP 16 Ligi Mistrzów! Płocka drużyna zapewniła sobie awans do najlepszej szesnastki rozgrywek dzięki wygranej RK Prvo plinarsko društvo Zagrzeb nad Celje Pivovarną Lasko.

przeczytaj cały artykuł

Krzysztof_WP

Nie wiem skąd tyle jadu w sortownikach. Czy Wisła te punkty które ma na koncie dostała w prezencie? Czy ktoś bronił Celje grać od samego początku? Kto im bronił wygrywać wszystko. Wiemy doskonale że trochę szczęścia nam dopisało ale tak bywa.
Do tej pory kibicowałem wam w CL jako Polak. Teraz będę patrzył na wasze mecze jak kibic Wisły.
Do zobaczenia w Top16

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Złoty Bogdan

W prezencie to dostaliście możliwość grania w LM, a już całkowicie niezrozumiałą decyzją było umieszczenie was razem z Besiktasem w grupie A. Myślę, że w następnym sezonie EHF już drugi raz tego błędu nie popełni i nawet jeśli przydzieli wam dziką kartę, to traficie do grup C i D, tam gdzie grają drużyny o waszym poziomie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.