Wątek dotyczący artykułu

Sensacja w Niecieczy! Legia rozbita, a zaczęło się od komediowego błędu w obronie!

Tego nie spodziewał się chyba nikt! Rozpędzona na początku rundy wiosennej Legia na łopatkach! Wicemistrz Polski przegrał w Niecieczy z Termaliką Bruk-Bet 0:3, a jego nieszczęście zaczęło się od kuriozalnego błędu w obronie!

przeczytaj cały artykuł


Daniel Martyniuk

Gdzie sa ci kibice lagi nic nie pisza tak sie chwala ta druzyna a ona przegrywa z malym miasteczkiem w pole kukurydzy tych pilkarzy legi wpuscic tam sie tylko nadaja

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
śmiechu82

Śmieszni jesteście wszyscy... Tutaj legioniści jakoś studzą i przechodzą to porządku dziennego.. "ot stało się, nie wyszło, może nie docenili i zlekceważyli Termalicę", inni jadą po Legii że taki to a taki klub i że z cieniasami.. Ok rozumiem (a raczej nie rozumiem, że kibice nawet nielubiących się klubów są takimi idiotami) To samo spotkałoby Lecha czy Wisłę.. to zapewne kibice Legii czy innych klubów nie lubiących wyżej wymienionych pisałoby identycznie. Mam taką radę dla pajaców obrażających innych kibiców niż swój ulubiony klub.... A może by tak z szacunkiem odnosić się do siebie wzajemnie, zarówno w internecie jak i na stadionie lub przed nim... a nie zachowywać się jak buraki i wyzywanie się wzajemne, często dochodząc do rękoczynów "za swój klub" albo "bo oni są z ..." to trzeba się lać.. .weźcie przykład w końcu z kibiców siatkówki czy piłki ręcznej... to dla Was za trudne... nie chcę obrażać kibiców.. ale łyse pały, agresywne i pobiłby za każde słowo przeciw swojemu klubowi, powinny być umieszczone w zakładzie psychiatrycznym.. do czasu aż im psychoza przejdzie. Można kibicować, można drzeć ryja na stadionie.. ale nie typu "Legia psy" "Lech ch..." itd... a potem się napieprzać.... kto uważa, że warto się pobić za swój klub, powinien od razu wylądować na obserwacji psychiatrycznej..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.