Wątek dotyczący artykułu

Gwardia - Zagłębie: Nieudany powrót do domu, lubinianie wciąż w grze o play-offy

Gwardia Opole przegrała 25:29 z Zagłębiem Lubin w meczu 21. kolejki PGNiG Superligi. Tym samym opolanie ciągle nie mogą być pewni miejsca w czołowej "ósemce", natomiast lubinianie podtrzymali nadzieję na to, by się w niej znaleźć.

przeczytaj cały artykuł

Stefan Telefan

Brawo kibic1979 !!!!! Widzę, że nie tylko ja rozpracowałem kuptela. Dzisiejszy mecz kolejny raz uwidocznił jego braki. Co z tego, że wszyscy robią co mogą by utrzymać klub jak jest taki kuptel, który wszystko spuści w niebyt.Decyzje kadrowe tego trenerzyny dają do myślenia a wnioski są przerażające. Całe szczęście kibice powoli otwierają oczy. Gdzie był kiedy klub potrzebował pomocy? Ubzdurał sobie, że obejmie Kadrę buchachacha!!!!! Nic się nie zmieni póki ten balast będzie w Opolu. Pogrąży Gwardię jak wcześniej Piotrkowianina i Kadrę młodzieżowców. Kiedy to nastąpi przeniesie się ze swoim cyrkiem na inny zdrowy organizm. Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
emeryt45

Czyżby ten człowiek był z mojego miasta, bo mówi tym samym językiem, to jednak problem ogólnopolski gdzie szkolą takich wspaniałych ludzi, samorodnych agentów wszystko wiedzących z niepochamowanym chciejstwem posiadania wszystkiego za darmo i kosztem innych, jedyna zaleta że są szczerzy w swych wypowiedziach i możemy się o ich wiele dobrego dowiedzieć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.