Wątek dotyczący artykułu

Adam Skrabania i Jakub Krupa nie zagrają w Azotach Puławy!

Adam Skrabania i Jakub Krupa od przyszłego sezonu nie będą już reprezentować braw Azotów Puławy. - Wspólnie z zawodnikami postanowiliśmy nie przedłużać kontraktów - poinformował Jerzy Witaszek, prezes KS-u Azoty.

przeczytaj cały artykuł

LPUUU

Cyrku z kurnikiem ciąg dalaszy :
Kilka dni temu na łamach Azoty TV, trener Azotów – Ryszard Skutnik – wspomniał o tym, że mecz jego drużyny z KPR-em Legionowo może być przeniesiony do Puław. – Nie spotkałem się z taką sytuacją! Ktoś – nie chcę nikogo posądzać – nie ma szacunku do pracy mojej, ludzi z klubu i zawodników – nie krył „Skuter”. Do tematu odniósł się także prezes klubu. – Nie wiem, czy mecz się odbędzie… Ja mam decyzję, rozporządzenie prezydenta, na organizowanie imprez masowych pod nazwą „PGNiG Superliga piłki ręcznej” na obiektach MOSiR-u w Puławach. Teraz mamy podpisać szczegółową umowę na korzystanie z obiektów i nie zgadzamy się na zapisy, które godzą w dobro klubu. A te zapisy nie są ujęte w rozporządzeniu – mówi Jerzy Witaszek. Na jakiej podstawie dyrektor MOSiR-u chce mieć na naszych meczach sektor do własnej dyspozycji? Pan dyrektor chce wywieszać reklamy na naszych meczach, nie pozwalając nam na nasze! Nie przejmiemy całego sprzętu, w tym materaców, skrzyń, płotków, które są nam do niczego nie potrzebne. Dodatkowo ten sprzęt jest w ciągach komunikacyjnych. Mamy pilnować i ustawiać wszystkie samochody na parkingach. My potrzebujemy jedno miejsce dla autokaru, trzy dla sędziów i dwa dla specjalnych gości klubu. Nie wyrażamy zgody na sprzątanie w hali, przed nią, ponieważ MOSiR prowadzi wówczas swoją działalność: kawiarnię, wejście na siłownię, basen – wylicza prezes.

– Nie może być tak, że ktoś każe nam podpisywać umowę na puszczenie muzyki z ZAiKS-em. Tego nie można nam narzucać. Nam MOSiR może powiedzieć jedynie, że organizujemy imprezę zgodnie z rozporządzeniem prezydenta i ustawy o imprezach masowych i to jest wszystko! Wtedy ja wiem co mam robić. Dyrektor MOSiR-u musi zdawać sobie sprawę, że to Klub jest organizatorem zawodów, a nie on. Przez dwanaście lat organizowaliśmy imprezy i ani razu nie złamaliśmy przepisu – kontynuuje prezes trzeciej siły w Polsce.

Przez kilka lat gry w najwyższej klasie rozgrywkowej, KS Azoty korzystał z hali bez żadnych opłat. Niedawno się to zmieniło, zaś z rokiem 2016 – jak nieoficjalnie wiadomo – ta kwota wzrosła o czterdzieści procent. – My odpłatność za mecze mistrzowskie przyjmujemy do wiadomości i akceptujemy. Nie możemy się jednak zgodzić z nadinterpretacją pewnych faktów przez MOSiR – staje przy swoim stanowisku Witaszek

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Czarcik

Kurna chata powaliło tam kogoś u was nieźle - chyba się z "małym" na głowy zamienił. Inaczej tego nazwać nie można. Jak to się u nas mówi, jak człowiek czyta coś takiego to się sam scyzoryk w kieszeni otwiera. Dyrektor MOSiR-u albo zidiociał do reszty, albo "wyżej sra niż cztery litery ma" łagodnie mówiąc.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.