Wątek dotyczący artykułu

Mateusz Jachlewski: Szkoda mi tych lat. Milczałem, bo chciałem być fair

Mateusz Jachlewski wraca do reprezentacji Polski po kilku latach przerwy. - Nie mogłem tak po prostu pójść i powiedzieć trenerowi: "niech mnie pan powoła, chcę grać!". Chciałem być fair - wyjaśnia w rozmowie z WP SportoweFakty.

przeczytaj cały artykuł

Wiślak

Ciekawą anatomię ma ten zawodnik. Ból pleców ustał z nastaniem nowego trenera. CÓD JAKIŚ?

A tak na powaznie to Siwy powinien mieć na zawsze zamknięte drzwi z napisem Reprezentacja Polski. Gra z orzelkiem na piersi to jest zaszczyt i teksty w stylu,że w kadrze Bieglera nie grał bo się tak umówił a już w kadrze Dujszebajewa zagra bo plecy przestały boleć to jest jakiś kiepski żart. Zero wstydu,zero honoru!!!

Rozumiem,że gdyby Biegler wykręcił na ME w Polsce medal i został na stanowisku selekcjonera to Jachlewski dalej odmawiałby gry dla Polski?

To ja już naprawdę wolę solidnego i oddanego zawsze (pomimo nieporownanie gorszych i prawdziwych kontuzji) kadrze Adam Wiśniewskiego i niż takich sciemniaczy. Ogrywać i dawać szansę młodym a nie takim fircykom co sobie wybierają z kim chcą a z kim nie chcą pracować w reprezentacji Polski.

Jak dla mnie Jachlewski jest skończony jako człowiek i zawodnik.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
handball Wybrzeże

Ja bym raczej zjawisko cudownego uzdrowienia wiązał z odejściem starego trenera. Uczucie związane z nastaniem nowego należy raczej nazwać zdroworozsądkowym czy może konkretniej - instynktem samozachowawczym! Wyobrażasz sobie sytuacje kiedy trener klubowy mówi do niego, jedziesz na kadrę, a on "psieplasam ale pleci mnie bolo? "
Od następnego sezonu nie ma go w klubie. Dlaczego trzeba go też po trochu zrozumieć i spróbować pomóc w tej niewątpliwie trudnej sytuacji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.