Dyskusja

Ruch Chorzów Lech Poznań

Ruch Chorzów - Lech Poznań
12 marca 2016, 20:30

1 : 3
relacja

KIBIC1922

Lechu Gol! Lechu Gol! Fanatyczny Doping Niesie Głośno Się To Kibole Z Kotła Co Wspierają Zawsze Cię Bo Jesteśmy Z Tobą I Na Dobre i Na Złe Bo Za Barwy Lecha My Oddamy Życie Swe!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KIBIC1922

Nie którzy to zrobią jeżeli jesteś z czymś zżyty od dziecka to wiele dla tego kogos lub dla tego czegoś zrobisz nawet oddasz życie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dariusz Korzen

rOSJI NIE OPLACA SIE BRAC CALEJ uKRAINY,JEDYNIE WZIELI kRYM I CHCA WZIAC dONBAS A NA CO IM UTRZYMYWAC TAK DUZY KRAJ JAK uKRAINA ktory jest 2 razy wiekszy od powoetrzchni Polski

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
PempuśBKSFanatyk

Widzę, że jest pan wybitnym politologiem. Właśnie takich ludzi potrzeba naszemu krajowi. Poza tym, jest pan wręcz pionierem. W swoim życiu przeczytałem wiele tekstów na ten temat, ale żaden nie był napisany w ten sposób. Panie Darku wyprzedza pan swoją epokę, a każdy kto wyprzedza swoją epokę, jest przez współczesnych sobie brany za szaleńca. Niech Pan nie przestaje walczyć i głosić swych poglądów.
Pana wierny zwolennik
Przemysław

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Przemek M11

Korzenia to my sami pompujemy, lansujemy, wchodzimy w niepotrzebne dyskusje.
Darek to zwykły człowiek z swoim światem, a nas interesują jego zakręcone kredki, choć się z nich śmiejemy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
PempuśBKSFanatyk

Dokładnie mój młody, choć starszy ode mnie internetowy przyjacielu. Dariusz Korzeń to współczesny Cyprian Kamil Norwid, a wręcz współczesny Leonardo Da Vinci. Pani J.Paradowska pisząc, : ""Nie ma ludzi niezastapionych, ludzie sa jedynie niepowtarzalni" nie znała Dariusza. #DariuszNaPrezydenta
#DariuszNaPapieża
#DariuszEverywhere

| Odpowiedz
blokuj
мαяgιτ

Nie przypuszczałam, że obecni nastolatkowie, mają taką wiedzę o Norwidach, Leonardach czy Paradowskiej...... Cholera chyba się starzeję :)
A to że pamiętasz Jaśka z 1 MP, i pełne tarnowskie podium, to już totalny odlot :D

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.