Wątek dotyczący artykułu

Sensacja w Płocku! Orlen Wisła Płock pokonała Vive Tauron Kielce

W ostatniej kolejce fazy zasadniczej szczypiorniści Orlen Wisły Płock pokonali mistrzów Polski, Vive Tauron Kielce 31:27 (16:16). O wygranej Nafciarzy zdecydowała fantastyczna druga połowa.

przeczytaj cały artykuł

EQ Iskra

Brawo Wisła, gratulacje za zasłużone zwycięstwo. Nam się ta przegrana jak najbardziej przyda, ogromnie naświetliliście słabość Mateusza Kusa w defensywie. Taka gra w meczu Ligi Mistrzów źle by się dla nas skończyła. Jedna rzecz tylko może Płockowi odbić się czkawką, nasi ewidentnie się oszczędzali, brak Cupicia, Bieleckiego i Bunticia, którzy są zdolni do gry o tym świadczy. Wy rzuciliście do walki wszystko, jakby to był mecz o mistrzostwo. Co będzie w środę z Vardarem?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
devon

Vardar wzmocnił się niezwykle w stosunku do poprzedniego sezonu i fajnie by było nawiązać z nim równorzędną walkę o awans, ale chyba nie jest to do końca możliwe, szczególnie mając drugi mecz u nich. Wygrana z wami da zawodnikom kopa na resztę sezonu oraz świadomość że jesteście jak najbardziej do ogrania.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mks89

Każda drużyna jest do ogrania. W pojedynczych meczach przegrywają najwięksi. Nawet Barcelona czy THW Kiel. Nie da się wygrywać wszystkiego, ale sztuka jest przygotować najwyższą formę na najważniejsze mecze sezonu, a te dopiero przed nami. Oczywiście mecze z Wisła to wielki prestiż nawet jeśli są o pietruszkę natomiast trzeba jasno powiedzieć, że to Liga Mistrzów jest priorytetem, a historyczne zwycięstwo w tych rozgrywkach jest naszym największym marzeniem i do tego będziemy dążyć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Modafi

Ale to działa także w drugą stronę. Bo gdybyśmy dzisiaj z Wami wygrali, to w meczach finałowych z założeniem, że zagra w nich Vive - Wisła moglibyśmy staracic czujność. Generalnie to dla mnie jako kibica Vive wolę już, jak wygrywacie z mami w takim meczu, gdzie praktycznie już przed spotkaniem wiadomo było, że to my zajmiemy pierwsze miejsce. Co nie zmienia faktu, że zagraliście naprawdę super meczyk :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
darek73

graliśmy bez łysego konitza, piecha i oneto nie rzucilismy wszystkiego i monti z wichciem z kontuzją , poprostu byliśmy lepsi...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Miasto mistrzów - Kielce

No nie powiesz mi,ze Wasze osłabienia były większe.Nic mnie nie boli wygrana Wisły zasłużona.Odpowiedziałem tylko koledze,który napisał i osłabieniach kadrowych Wisły.
Nareszcie sie przełamaliście:))
P.S. nie ma takiego zakładu o jakim myślałeś,a szkoda,bo chciałem Cię zaskoczyć"sumką".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Petrochemia

Prawda jest taka, że możemy z wami tylko sercem powalczyć. Chyba, że koło+Jurecki/Bielecki wyleci ze składu. Jednak to jest sport w co zawsze wierzyłem! Bo różnicy na ten rachunek co mamy to nie zasługujemy.(zasługujemy na mniejszy)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
EQ Iskra

Oczywiście, że byliście lepsi. Jest to kwestia niezaprzeczalna i wcale tego nie neguję. Po prostu, zagraliście świetny mecz, z ogromnym zaangażowaniem i wygrana należała wam się jak psu buda. Tyle, że macie niecałe 3 dni na regenerację po ciężkim meczu a przyjeżdża nie byle kto. Pytanie, czy fizycznie zawodnicy udźwigną takie obciążenie. No chyba, że plan został wykonany i mecze z Vardarem będą formalnością. Ja wierzyłem, że możecie wyeliminować Macedończyków (dzisiajszy mecz to tylko potwierdza!), ale nie wierzę, że zagracie dwa takie mecze w ciągu 3 dni.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.