Wątek dotyczący artykułu

WTA Indian Wells: Agnieszka Radwańska jako pierwsza zameldowała się w IV rundzie

Agnieszka Radwańska jako pierwsza awansowała do IV rundy turnieju WTA Premier Mandatory na kortach twardych w Indian Wells. W niedzielę Polka pokonała Rumunkę Monikę Niculescu 6:2, 6:1.

przeczytaj cały artykuł


Tom_J

Były ze trzy takie loby, były i inne prawidłowej długości, za to nie zrobiła ani jednego DF, to takie tradycyjne stanzukowe kręcenie nosem ;)
---> Mnie więcej martwił ten słaby pierwszy serwis, ten drugi może nie wystarczyć na mocno returnujące zawodniczki ... Ale jak wchodził pierwszy, to prawie zawsze Monica miała potężne problemy
---> Aga jest wyraźnie w trakcie poprawiania pierwszego serwisu, pamiętam jak słabiutki był kiedyś, wprawdzie o wiele częściej trafiała, ale to był taki lekko mocniejszy drugi, a teraz staje się naprawdę coraz bardziej kąśliwy, ale przez to ryzyko większe i mniej trafień ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mckazik

Jaką pozycją?No nie wygłupiaj się ,te wpisy niby są,ale tak naprawdę ich nie ma,bo traktują o nieistniejących rzeczach,które zrodziły się w chorej głowie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.