Wątek dotyczący artykułu

WTA Indian Wells: Agnieszka Radwańska jako pierwsza zameldowała się w IV rundzie

Agnieszka Radwańska jako pierwsza awansowała do IV rundy turnieju WTA Premier Mandatory na kortach twardych w Indian Wells. W niedzielę Polka pokonała Rumunkę Monikę Niculescu 6:2, 6:1.

przeczytaj cały artykuł

Tomek100

Na razie Radwańska wygrywa dzięki błędom przeciwniczek (wystarczy spojrzeć na pomeczowe statystyki). W obydwu meczach nie zachwyciła Jeśli nie podniesie poziomu gry, to czarno to widzę. W następnej rundzie może być out.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|13)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom_J

No to spójrz na tę dzisiejszą statystykę, jak tak trąbisz, a może nie widzisz powyżej? Winners: Aga/Monica 22/19. Aces: Aga/Monica 4/0. Samo to obala Twoją wypowiedź.
---> A że jeszcze UE jak zwykle mniej u Agi, to o tym już nie mówimy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tomek100

Właśnie o tym mówimy. Mniej błędów Rumunki i tak łatwo by nie było. Cały tenis Radwańskiej opiera się na popełnianiu mniejszej ilości błędów od przeciwniczki, bo poza tym niewiele jej zostaje ... Magicznymi zagraniami to ona meczów nie wygrywa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|7)
blokuj
Tom_J

Nie, Ty mówiłeś o czym innym. Mówiłeś, że statystyka pokazuje, że Aga wygrała mecz "dzięki błędom przeciwniczek", a prawda jest akurat dziś taka, że również dzięki większej ilości winnerów i asów, czyli elementów "agresywnych", a nie tylko "obronnych".
---> btw. "błędy przeciwniczek" to bardzo często "mniejsza ilość błędów własnych". Samo się nie gra ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Tomek100

Z wami, fanami Radwańskiej nie sposób dyskutować. Radwańska: 3 winnersy i 4 asy więcej i dlatego wygrała ? A 24 więcej błędów Rumunki w żaden sposób nie wpłynęło na wynik meczu ? Ja wiem, że oceniając grę waszej idolki nie rozstajecie się z różowymi okularami, ale są jakieś granice przyzwoitości.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Tom_J

Przecież powoływałeś się na dzisiejszą statystykę i o statystyce rozmawialiśmy. To wszystko, nie mieszaj do tych liczb "fanowania". Widzę, że dzisiejsza statystyka nie pasuje do Twojej "ideologii". Przecież ja piszę, że wygrała dziś nie tylko "obroną", ale i "atakiem"(statystyka to pokazuje), a Ty mi w kółko, że wygrała tylko "obroną" i że ja piszę, że tylko "atakiem".
---> Sam się powoływałeś na statystykę, więc przyjmij z łaski swojej, że wygrała dziś "atakiem" i "obroną". O nic więcej nie chodzi, tylko o to, że 2+2=4

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
jadro ciemnosci

Chłopie klepiesz jedną tą samą frazę, ty oglądasz w ogóle tenis poza meczami Radwańskiej? Bo jak widać to z tobą dyskutować się nie da. A Djoković to nie skorzystał na potężnej ilości (oficjalnie) błędów Federera, Murraya w ostatnim Australian Open? Czy takie stwierdzenie, że wygrał Szlema w dużej mierze dzięki błędom rywali stworzysz? Podpiszesz się pod taką tezą? Bo ja nie i każdy jakiś szanowany komentator tenisa czy nawet uważny widz takiej prostolinijnej i nieco ignoranckiej opinii nie wyda.
Najłatwiej to bzdury o okularkach jest napisać. Tenis to nie suche cyferki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Tom_J

Dokładnie. To tak, jakby napisać, że jakiś klub piłkarski, będący powiedzmy na 2/3 pozycji w tabeli wygrywa prawie wszystkie mecze mecze dzięki błędom przeciwnika, a w rzeczywistości ma znakomitą obronę po prostu i sieka bramy z kontry, nie za często, ale wystarczająco ;)
---> Kto wie, może taką piłkarską analogię kolega zrozumie ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
bezet

Tom, szacun, że poświęciłeś czas i dałeś ripostę temu userowi. Jak dla mnie, to on tak napisał, ale do statystyk tak naprawdę wcale nie zaglądał;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.