Wątek dotyczący artykułu

Talant Dujszebajew: Nie jestem durniem. W kadrze będą grali najlepsi

Przy okazji meczu Orlen Wisły Płock i Vive Tauronu Kielce Talant Dujszebajew wypowiedział się na temat reprezentacji Polski i pogłosek jakoby miał faworyzować przy powołaniach zawodników ze stolicy województwa świętokrzyskiego.

przeczytaj cały artykuł

handball Wybrzeże

Za Kusa Grabarczyk, Piechowski (wiem, że kontuzja ale pisze ogólnie), kto wie może nawet Kwiatkowski? Za Chrapkowskiego chociażby Genda, Podsiadło jest w szerokiej kadrze więc ok.. Chrapkowski w obecnej dyspozycji powinien być poza kadrą. No chyba, że szykujemy sabotaż i chcemy uniknąć gry w Rio, to ustawmy środek obrony Kus-Chrapkowski!
Paczkowskiego się nie czepiam, bo jest po kontuzji i jest w szerokiej kadrze, a przed nim do gry kandydują Lijewski, Rojewski i Szyba. Trzeba go jednak już po trochu wprowadzać w grę kadry. Podobnie powinno być właśnie z Gendą, który wyróżnia się wśród młodych półlewych. Szersze odmłodzenie powinno nastąpić jednak dopiero po igrzyskach, a teraz trzeba grać sprawdzonymi zawodnikami, bo czasu jest bardzo mało. Jednak ci sprawdzeni muszą być w gazie i w formie, a nie dostawać powołania z przyzwyczajenia!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
donmelon

Piechowski jest w szerokiej kadrze, może ktoś inny dostanie powołanie przez jego kontuzję. Ogółem biorąc pod uwagę, że do naszej reprezentacji dojdzie obrona 5+1 nie ma sensu brać i Kusa i Chrapkowskiego. W środku może grać Jurecki, Syprzak, Jurkiewicz, Podsiadło (o ile się odstanie) plus jeden zabrany tylko do obrony (nawet ww. czy ktoś inny). Dlatego lepiej wziąć jednego więcej grającego w ataku, niż znowu zajeździć Jureckiego lub kogoś innego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.