Wątek dotyczący posta na blogu

Co robić by odżył żużel w Polonii Bydgoszcz ?

Polonia nigdy nie zginie

Witam wszystkich użytkowników SF. Chciałbym pokazać swoją wizję tego aby Polonia w następnym 2017 roku miała wpływy do kas ;)1 sprawa to przybliżenie trybunWiele z kibiców Polonii i nie tylko bo można było to zauważyć także podczas rozmowy z kibicami gości, ma pretensje do widoczności z trybun. Wielokrotnie (…)

przeczytaj cały artykuł


Filipj

Drodzy Koledzy, Szlachetni Polonisci! moim zdaniem jedyną szansą dla Polonii jest powrót Tomka! Tylko Tomek może ściągnąć kibiców na stadion, tylko on wzbudzi sentyment do żużla w obecnych 30-40 latkach, którzy obecnie olewają żużel a kiedyś katowali rowery żeby jeździć jak ich mistrz na jednym kole:)Niech przyjądą pokazać swoim dzieciom ich starego mistrza, ale on musi wrócić!
Polityka. Bruski może nie zasłużył na okreslenie speedway friendly, ale nie narzekajmy na władzę bo zawsze może trafić się gorsza, patrz wybory prezydenckie i parlamentarne:)
Kwestia stadionu. OK nowy by się przydał, ale czy jest ktoś kto może powiedzieć że w zeszłym sezonie, obojetnie na jakim meczu nie mógł sobie znaleźć wygodnego miejsca do oglądania meczu? Do puki przychodzi do 5tyś kibiców to chyba nie ma sensu wydawać milionów na remonty? jak się zbliżymy do tej liczby to możemy wrócić do dyskusji i domagać się remontów, nie sądzicie?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
trz1971

Bruski??? Przecież to jest winowajca upadku Polonii. To on wstawiał prezesów którzy zadłużali klub. To on mimo obietnic nic nie zrobił w kierunku modernizacji stadionu Polonii. Gdy chodziło na mecze 15 tyś a na Grand Prix ponad 20 tys to mówili że nie trzeba nic robić ze stadionem bo chodzi dużo ludzi. Teraz gdy chodzi mało bo warunki najgorsze w Polsce to Bruski mówi że nie trzeba bo mało ludzi chodzi. Zawsze ten POlityk znajdzie wymówkę. Akurat zmiana w wyborach prezydenckich i parlamentu była dobra. POprzedni rząd był antyPOlski. Bardziej dbał o interesy Niemców niż Polski. Dbał o interesy banków, i wielkich marketów a nie o zwykłych ludzi. Wpierdzielali ośmiorniczki a nam mówili żeby zaciskać pasa. Ukradli 150 mld z OFE, z Amber Gold, sprzedawali polskie przedsiębiorstwa za 10% wartości. Na każdym kroku złodziejstwo i afery. Dlatego Polacy odsunęli ich od władzy! Bruski właśnie wywodzi się z tej antyPOlskiej platformy. Jest takim samym cwaniakiem i oszustem jak jego partia. Polonia znaczy Polska i być może dlatego ją tak nienawidzi i doprowadził do ruiny. Może gdyby klub nazywał się Germania Bromberg to zmodernizowany byłby stadion.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.